Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı 337 Personel Alım İlanı

Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı İŞKUR Toplum Yararına Program Kapsamında personel alımı yapacağını açıkladı. Söz konusu personel alımında 337 kişi istihdam edilecek ve en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek. İlan hakkındaki tüm detayları ziyaretçilerimiz için haberimizde derledik.

Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı 337 Personel Alım İlanı

Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Toplum Yararına Program kapsamında personel alım ilanını yayımladı. Yayımlanan ilanda 337 personel alımının yapılacağını ifade etti. Söz konusu personel alım ilanına en az ilkokul mezunu adayların da başvuru yapabildiği dikkat çekti. 

Toplum Yararına Programlar kapsamında farklı il ve ilçelere farklı pozisyonlarda görev yapmak üzere personel alımları gerçekleştiriliyor. Söz konusu personel alımlarında adaylar geçici süreli olarak istihdam ediliyor. Konu ile ilgili olarak Viranşehir 337 personel alımı İŞKUR'un resmi web adresi üzerinden yayımlandı. Yayımlanan ilan hakkındaki tüm detaylar haberimizde...

İLANIN DETAYLARI

Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı, İŞKUR Toplum Yararına Programlar kapsamında geçici süreli olarak toplam 337 personel alımı yapıyor. Söz konusu ilana göre başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olmaları ve ilanın yayımlandığı bölgede yaşıyor olmaları gerekmektedir. Söz konusu başvuruların ardından 15 Şubat 2018 tarihinde işbaşı yapacak olan adaylar 9 Kasım 2018 tarihine kadar çalışacaklardır. Bunun yanı sıra adayların 6 Şubat 2018 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adayların Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü online veya İl Müdürlükleri aracılığı ile üye olmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra üye olan adaylar üyelik girişleri ile Viranşehir Kaymakamlığı İŞKUR TYP kapsamında en az ilkokul mezunu 337 personel alım ilanına başvuru yapabileceklerdir.

İŞKUR TYP Detayları İçin tarayıcınızın adres çubuğuna "https://goo.gl/ziwkas" web adresini kopyalamanız gerekmektedir.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2018, 15:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 1 yıl Önce

peki bu belediyeye kalıcı olarak alınacak personeller içindemi geçerli

fevzi    aydogdu
fevzi aydogdu - 1 yıl Önce

ben işsizim neyapayım

FEVZİ   AYDOGDU
FEVZİ AYDOGDU - 1 yıl Önce

ben işsizkaldım

Nazım
Nazım - 13 ay Önce

Mekanik işi yapıyorum tesisat işte yapıyorum kaledir belgede var ehliyetim var ılık okulu mezunuyum

fethi satun
fethi satun - 8 ay Önce

Ehliyetim var söförlük artı düz işći

Idris
Idris - 7 ay Önce

Tmizlikciyim iş yok ne yomapayim

ibrahim
ibrahim - 5 ay Önce

Bu alım içinde güvenlik alımı varmi peki

ibrahim
ibrahim - 5 ay Önce

Bu alım içinde güvenlik alımı varmi peki