Silahlı Silahsız 2464 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacağı İlan Edildi

Özel sektör firmaları ve Türkiye geneli faaliyet gösteren bazı bankalar yayımladıkları ilanlar ile silahlı silahsız güvenlik görevlisi alımı yapacaklarını duyurdular. Bu haberimizde siz okuyucularımıza Güvenlik Görevlisi alım ilanlarını derledik. Yayımlanan ilanlarda yer alan detayları ve adaylarda olması gereken tüm özel koşulları haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Silahlı Silahsız 2464 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacağı İlan Edildi

Özel sektör firmaları, kamu kurumları ve bazı bankalar Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımlarına devam ediyorlar. Yayımlanan bu ilanları belirli aralıklarla siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımız için İşkur üzerinden yayımlanan Güvenlik Görevlisi alım ilanlarını derledik. Söz konusu ilanlarda yer alan başvuru koşulları, adaylardan talep edilen genel başvuru koşulları, ilana başvuruların nasıl yapılacağı ve adayların dikkat etmeleri gereken hususlara dair detayları aşağıda aktarıyoruz. 

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yayımlanan güvenlik görevlisi alım ilanlarında toplam 2264 personel alımı için ilan bulunuyor. Yayımlanan bu ilanlara dair kadro detayları ise şu şekilde, 

Özel sektör firmaları, kamu kurumları ve bazı bankalar tarafından yayımlanan ilanlarda, Güvenlik Görevlisi (Genel) pozisyonu için 2204 alım ilanı yayımlandı. Güvenlik Görevlisi (Banka) personeli alımı için 49 ilan yayımlanırken Silahlı Güvenlik Görevlisi alımı için 156, Silahsız Güvenlik Görevlisi için ise 55 ilan yayımlandı. 

İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

İşkur'un internet sitesi üzerinden yayımlanan bu ilanlar tek bir kurum, firma veya banka tarafından yayımlanan ilanlar değildi. Güvenlik Görevlisi kadrosu için çeşitli firmaların yayımladıkları ilanların derlemesidir. 

Yukarıda kadro detaylarını aktardığımız Güvenlik Görevlisi alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların İşkur üzerinden yayımlanan başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. Yayımlanan ilanlarda yer alan başvuru koşulları şöyle, 

''Türk vatandaşı olmak, Firma tarafından talep edilen eğitim seviyesinden mezun olmak (çoğu firma en az lise mezunu alım yapıyor), Talep edilen yaş aralığında olmak, Seyahat engeli olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, (askerliğini yapmış olmak, Vardiyalı çalışmasına engel durumu olmamak, Tecrübeli ya da tecrübesiz olmak,) Takım çalışmasına yatkın olmak, firmalara göre silahlı ya da silahsız olmak, alım yapılacak illerde ikamet ediyor veya edebilecek olmak, Eğer varsa, firmaların belirlediği özel şartları sağlamak.''

İŞKUR PERSONEL ALIM İLANLARINA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarının detaylarını öğrenmek ve ulaşmak için kurumun internet sitesine üye olmanız gerekiyor. İşkur'a üyelik işlemlerini tamamlayan adaylar başvurularını internet ortamında elektronik olarak yapabiliyorlar. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 16:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Durcan Irmak
Durcan Irmak - 1 yıl Önce

Taşeron şirketlere asgari ücretle adam gönderiyorsunuz sonrada iş yapıyoruz diye hava atıyorsunuz

Havva
Havva - 1 yıl Önce

ozel guvenlik sertifikasi istiyor galiba degil mi

Kenan
Kenan - 1 yıl Önce

Cok guzel is Allah banada nasip ettin amin

Ayfer fırat
Ayfer fırat - 1 yıl Önce

Her ildemi mevcut bu ilan başvuru yapmaya çalışıyoruz ama olmuyo malesef

Hasret
Hasret - 1 yıl Önce

Taşoren şirketlere asgari ucredde iş bulmayi bizlerde yapiyoruz. Buyuk sehirlerde hic bir artiniz yok. Aksine sundunuz isler hep yasam şartlarinin altinda. Kisacasi hic bir ozelliniz yok. Gorusum budur.

Tuna alemdar
Tuna alemdar - 1 yıl Önce

Hasret hanım özel şirketler sadece asgari ücret ödemiyor özel şirket dedim de oda taşeron ama kamunun işini yaptığı icin ozel oluyor ben suan 3250 lira maaş alıyorum

Serap zengin
Serap zengin - 1 yıl Önce

Yapmaya çalışıyorum başvuru olmuyor nasıl yapacağız