Şırnak Uzungeçit Belediyesi İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Şırnak Uzungeçit Belediyesi, yayımladığı ilan ile ilkokul mezunu işçi alımı yapacağını duyurdu. Başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde..

Şırnak Uzungeçit Belediyesi İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Şırnak Uzungeçit Belediyesi, İşkur resmi sitesinde bir ilan yayımlayarak Büro İşçisi (1) pozisyonunda işçi alımı yapacağını duyurdu.

İlanda talep edilen şartlara durumu uyan adayların başvuruları, İşkur üzerinden alınacak.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

İlköğretim mezunu olmak, daimi/tam süreli çalışmayı kabul etmek.

İŞÇİ ALIMIYLA İLGİLİ GENEL AÇIKLAMALAR

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi) ve geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Ancak, başvuru süresi içerisinde ikamet değişikliği yapan adayların ilgili işgücü taleplerine başvuruları kabul edilmez.

Noter huzurunda çekilecek olan kura: 20.10.2017 tarihinde Saat:11:00'da Uzungeçit Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında yapılacaktır.

BAŞVURULARIN ALINMASI

Şırnak Uzungeçit Belediyesi, işçi alım ilanına başvurular, 6 Ekim- 16 Ekim 2017 tarihleri arasında alınacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE