Süleyman Demirel Üniversitesi 120 İşçi Alımı Başvuruları Devam Ediyor

Süleyman Demirel Üniversitesi işçi alımı ilanına başvurular devam ediyor. İlana kimler başvuru yapabilir, son başvuru tarihi nedir? Haberimizde...

Süleyman Demirel Üniversitesi 120 İşçi Alımı Başvuruları Devam Ediyor

Süleyman Demirel Üniversitesi İŞKUR aracılığı ile bir ilanını yayımladı. Yayımlanan ilanda Süleyman Demirel Üniversitesi 120 işçi alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilanın başvuru şartlarını, son başvuru tarihini ve nasıl başvuru yapılacağını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimize aktarıyoruz. İşte detaylar;

ALINACAK PERSONEL

* Geçici İşçi: 112
* Geçici Engelli İşçi: 5
* Geçici Eski Hükümlü İşçi: 3

ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

* Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adayların 18 yaşından gün almamış olması gerekiyor. Ayrıca alınacak işçiler geçici işçi statüsünde çalıştırılacaklardır. Adaylar, işçi alım ilanına sadece 1 statü için başvuru yapabilecekler.

BAŞVURU ŞEKLİ VE TARİHİ

İlana başvuru yapacak olan adaylar 16 Şubat 2017 ile 1 Mart 2017 tarihleri arasında İŞKUR'a kayıt olarak başvurularını gerçekleştireceklerdir.

KURA SÜRECİ

* 2 Mart 2017 tarihinde  Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında yapılacak.

SÖZLÜ MÜLAKAT

* 15 Mart 2017 ile 16 Mart 2017 tarihlerinde saat 09.00'da yapılacak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:38
YORUM EKLE