TEİAŞ 111 daimi işçi alımı başvuruları başlıyor

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü (TEİAŞ), 9 Ocak 2017 tarihinde 111 işçi alımı yapacağını duyurmuştu. Başvurular başlıyor.

İşçi Alım İlanları 15.01.2017, 19:12 02.02.2019, 16:56
TEİAŞ 111 daimi işçi alımı başvuruları başlıyor

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü (TEİAŞ), Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden 9 Ocak 2017 tarihinde daimi işçi statüsünde 111 teknisyen alımı yapacağını duyurmuştu. TEİAŞ işçi alımı ilanına başvurular 16 Ocak'ta başlıyor ve 25 Ocak 2017 tarihinde sona erecek.

Alım yapılacak personel:  98 elektrik teknisyeni ve 13 elektronik teknisyeni alımı yapacağını duyurdu.

Başvuruda aranılan şartlar:
- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
- Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar hakkında Yönetmelik” kapsamında alım yapılacaktır.
- Elektrik teniksyeni kadroları için; Lise ve dengi okulların Elektrik - Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü - Yüksek Gerilim Sistemleri - Endüstriyel Bakım Onarım bölümlerinden mezun olmak

- Elektronik teknisyeni kadroları için; Lise ve dengi okulların Elektronik –Haberleşme Sistemleri – Otomasyon Sistemleri bölümlerinden mezun olmak

İLANLA İLGİLİ GENEL AÇIKLAMALAR

İşe alınacak Teknisyenlerin çalıştırılacağı işyeri, ili ve sayısı aşağıda belirtilmiş olup işgücü talebine başvurmak isteyenlerin Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında 16.01.2017 tarihinde yayımlanacak ilanları takip etmesi gerekmektedir.

Başvuru tarihi ve yeri: TEİAŞ işçi alımı ilanına başvurular 16 Ocak 2017 tarihinde başlıyor ve 25 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir. 16 Ocak tarihinde İŞKUR resmi internet sitesinden yeni bir ilan daha yayımlanacak.
 

Yorumlar (7)
m.mustafa polat 3 yıl önce
başvuruyu nereye ve nasıl yapacağız
hülya 3 yıl önce
Lütfen teknikerlerde alınsın biz buşunamı okuduk iki yıl buyunca
Zor 3 yıl önce
Zor bu ısler ugrastıgınızla kalıyosunuz
yazık 3 yıl önce
kpss şartı olmadan teknisyen alımı vardı şimdi ise kpss 60 puan üzeri istiyor herkes kpss şartı olmadan ümitlerimiz suya düştü
Fatih ŞENCAN , Cihat SEVİL, Emre YALDIRAN 3 yıl önce
başvuru için link atın
o.bilgic 3 yıl önce
işkurdan hiçbir ilan yayınlanmadı nereden yapılıcak başvurular biri bişey söyleye güzel olucak
Ferhat 3 yıl önce
Arkadaşlar baş vuru yapamıyorum nerde yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim