TEİAŞ 111 daimi işçi alımı ilanı yayımlandı

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü (TEİAŞ) 111 daimi işçi alımı yapacağını DPB'nin resmi internet sitesinden yayımladığı ilanla duyurdu.

İşçi Alım İlanları 09.01.2017, 00:04 02.02.2019, 15:01
TEİAŞ 111 daimi işçi alımı ilanı yayımlandı

 Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü (TEİAŞ), Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden 9 Ocak 2017 tarihinde daimi işçi statüsünde 111 teknisyen alımı yapacağını duyurdu. TEİAŞ işçi alımı ilanına başvurular 16 Ocak'ta başlayacak ve 25 Ocak 2017 tarihinde sona erecek.

Alım yapılacak personel:  98 elektrik teknisyeni ve 13 elektronik teknisyeni alımı yapacağını duyurdu.

Başvuruda aranılan şartlar:
- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
- Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar hakkında Yönetmelik” kapsamında alım yapılacaktır.
- Elektrik teniksyeni kadroları için; Lise ve dengi okulların Elektrik - Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü - Yüksek Gerilim Sistemleri - Endüstriyel Bakım Onarım bölümlerinden mezun olmak

- Elektronik teknisyeni kadroları için; Lise ve dengi okulların Elektronik –Haberleşme Sistemleri – Otomasyon Sistemleri bölümlerinden mezun olmak

İLANLA İLGİLİ GENEL AÇIKLAMALAR

İşe alınacak Teknisyenlerin çalıştırılacağı işyeri, ili ve sayısı aşağıda belirtilmiş olup işgücü talebine başvurmak isteyenlerin Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında 16.01.2017 tarihinde yayımlanacak ilanları takip etmesi gerekmektedir.

Başvuru tarihi ve yeri: TEİAŞ işçi alımı ilanına başvurular 16 Ocak 2017 tarihinde başlayacak ve 25 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.
 

Yorumlar (13)
MUSTAFA TEMUR 3 yıl önce
saçmalığın kralı yaa Meslek Lisesi elektronik mezunuyuz sonrasında 2yıl daha ön lisans okuduk diye başvuru yapamıyormuyuz yani
Yasin 3 yıl önce
Başvuru adresi yok herzaman ki gibi yine peşkeş çekilecek
vatandaş 3 yıl önce
başvuru adresi yok diyen arkadaş yazıyı okumadan mı yorum yapıyorsun kocaman işkur demiş tarihi vermiş
Sistem 3 yıl önce
Bu kadrolu mu yoksa taseron mu....
İlhami güneş 3 yıl önce
Mustafa Temur kardesim. Lise mezunu diplomani okudugun myo dan alip iskura isletirsen basvurabilirsin. Ben yapmistim.
durmuş arun 3 yıl önce
yaş sınırı nedir
oğuzhan bilgiç 3 yıl önce
başvuruları nerden yapıcaz onuda belirtselerdi iyiydi
İlhami Güneş 3 yıl önce
Mustafa Temur kardesim. Ben daha once Tedaş ta çalistim özellestirmeden 4/c li olarak baska kuruma atandim. Öncelik belgesi var onunla teişa basvurdugumda lise diplomami mezun oldugum myo dan alip isletmistim. Senin kpss ye lise mi myo mu sinava girmene gore değişebilir. İskurdan bilgi almanda fayda var.
Mehmet akcan 3 yıl önce
Bu başvuru hangi sitede yapılacak ve KPSS94 ten en az 60diyor ben 62 aldım başvuruyu yapsam atamm olurmu acaba
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın