TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alımında Son Günler

TÜBİTAK'ın geçtiğimiz günlerde İşkur aracılığıyla yayımladığı güvenlik görevlisi alım ilanına başvurularda son günlere gelindi. Detaylar haberimizde...

İşçi Alım İlanları 07.02.2017, 16:38 03.02.2019, 14:28
TÜBİTAK Güvenlik Görevlisi Alımında Son Günler

TÜBİTAK, geçtiğimiz günlerde İşkur aracılığıyla bir ilan yayımlayarak güvenlik görevlisi alacağını duyurmuştu. İlana başvurular, ilanın yayınlanmasıyla beraber başladı ve devam ediyor. 

İlanda talep edilen şartlara durumu uyan adayların başvuruları İşkur üzerinden alınacak. Gerçeğe aykırı bilgi ve beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacak. 

Alım Yapılacak Kadro:

* Güvenlik Görevlisi: 15 

Alım Yapılacak İl:

* Kocaeli

Genel Şartlar:

* TÜBİTAK güvenlik görevlisi alım ilanına başvuracak adaylardan; önlisans mezunu olmak, KPSSP-93 puan türünden en az 60 almış olmak, silahlı güvenlik görevlisi kimlik belgesi sahibi olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini devamlı yapmasına engel sağlık durumu olmamak, vardiyalı çalışmasına engel durumu olmamak, en az 1 yıl tecrübeli olmak, Kocaeli'de ikamet ediyor olmak şartlarını taşımaları isteniyor.

Başvuru Süreci ve Yeri:

Yorumlar (1)
Kezban görüm 2 yıl önce
Sayın Cumhurbaşkanı babam ve anneme hacılık cıktı 9 senedir bekliyorlar 70 yalınsalar ama yurtdışı yasağı var yardımcı olurmusunuz