Türkiye Geneli 1358 Büro Memuru Alımı Yapılıyor! (Başvuru Detayları)

Kamu Kurumları ve özel sektör firmaları yayımladıkları ilanlar ile Türkiye geneli 138 Büro Memuru alımı yapacaklarını açıkladılar. Detaylar haberimizde...

Türkiye Geneli 1358 Büro Memuru Alımı Yapılıyor! (Başvuru Detayları)

Türkiye İş Kurumu (İşkur), işveren ve işçi arasında köprü olmaya devam ediyor.

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları İşkur aracılığıyla yayımladıkları ilanlar ile Türkiye geneli 1358 Büro Memuru alımı yapacaklarını açıkladılar. Yayımlanan ilanlar ile ilgili detayları siz ziyaretçilerimize aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Büro Memuru (Dış Ticaret), 2 kişi

* Büro Memuru (Genel), 1346 kişi

* Büro Memuru (İdari İşler), 10 kişi

GENEL ŞARTLAR

İşkur üzerinden yayımlanan Büro Memuru alım ilanı için belirtilen genel şartlarda, en az ilkokul mezunu olmak, talep edilen yaş aralığında olmak, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, diksiyonu düzgün olmak, MS Office programlarına hakim olmak, takım çalışmasına yatkın olmak ve vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek gibi şartlar yer alıyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

* Söz konusu ilana başvuru tarihleri alım yapan firmaların farklı olması nedeniyle değişiklik göstermektedir. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

* İşkur üzerinden yayımlanan Büro Memuru alım ilanına başvurmak isteyen adaylar, İşkur'un internet sitesine üye olduktan sonra aşağıda vermiş olduğumuz linki kullanarak ilanlara ulaşabilir ve uygun buldukları ilanlara başvurularını yapabilirler. 

https://goo.gl/uQMuSX

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2017, 22:47
YORUM EKLE