Türkiye Geneli En Az İlkokul Mezunu 21 Bin 64 Beden İşçisi Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre en az ilkokul mezunu 21 bin 64 beden işçisi alımının yapılacağı ifade ediliyor. Bu kapsamda söz konusu ilanlara nasıl başvuru yapılacağını, ilanlara göre genel şartların nasıl olduğunu ziyaretçilerimiz için haberimizde derledik.

Türkiye Geneli En Az İlkokul Mezunu 21 Bin 64 Beden İşçisi Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden firmalar çeşitli ilanlarını yayımlamaya devam ediyorlar. Bu ilanlar istihdam seferberliğine katılmak isteyen firmalardır. 

Bilindiği gibi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının bağlı kuruluşu olarak Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü istihdama verdiği destekle milyonlarca kişinin yüzünü güldürdü. Bu kapsamda İŞKUR hala açık iş ilanları yayımlayarak işe ihtiyacı olan vatandaşların iş imkanı bulmasına yardımcı oluyor.

21 BİN 64 BEDEN İŞÇİSİ ALINIYOR 

Bu bağlamda Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanlara göre Türkiye genelinde 21 bin 64 beden işçisi alımı yapılmaktadır. Beden işçisi alımlarına ilişkin genel şartları ve bu ilanlara nasıl başvuru yapılacağını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

GENEL ŞARTLAR

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanlara en az ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabileceği gibi unvanlara göre alınacak personeller iş yeri tarafından yetiştirileceklerdir. Bunun yanı sıra bazı ilanlarda adaylarda B ehliyet şartı aranmaktadır. Tüm bunların yanı sıra okur yazar olmayan adaylara dahi Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün sayfasında ilan yayımlanmıştır. Bu ilanlarda genel şartların yanı sıra özel şartlar da bulunmaktadır. Bu özel şartlar her firmanın kendine göre belirlediği şartlardır ve bu şartlar için ilanların detaylarına ulaşmanız gerekmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden yayımlanan ilanlara başvuru yapacak olan adaylar İŞKUR'un resmi web adresi üzerinden kayıt oluşturacaklardır. Kayıt oluşturan adaylar "https://goo.gl/95jJE1" web adresini tarayıcılarının adres çubuğuna kopyalayıp 'enter' tuşuna bastıklarında ilanların detaylarına ulaşacak ve kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak rahatça başvuru yapabileceklerdir.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2018, 18:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Güneş çakır
Güneş çakır - 1 yıl Önce

Temizlik ya da aşçılık

kadri
kadri - 1 yıl Önce

kayıt nerden yapılıyor

Mine
Mine - 1 yıl Önce

Kirklareli iskur iş yok herhalde hiç ilan göremiyorum

Sultan kirik
Sultan kirik - 1 yıl Önce

İşSizim is istiyom

ayse akdag
ayse akdag - 1 yıl Önce

yozgat akdagmadenin de ikamet etmekteyim temizlik

İşsiz günler
İşsiz günler - 1 yıl Önce

Hemen alip çıkartıyorlar kendini ispat edemiyorsun iş verenlere

Servet yamur
Servet yamur - 1 yıl Önce

İşsizim is arıyorum bana is verin her işi yaparım meslegim parke ustasiyim