Türkiye İş Kurumu Aracılığıyla Yayımlanan Dosyalama, Üretim Planlama ve Stok Memuru Alım İlanları

Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza aktarmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımıza İşkur aracılığıyla yayımlanan Diğer Stok Memurları , Dosyalama Memuru ve Üretim Planlama Memuru alım ilanlarını derledik. Detaylar haberimizde...

Türkiye İş Kurumu Aracılığıyla Yayımlanan Dosyalama, Üretim Planlama ve Stok Memuru Alım İlanları

Türkiye geneli faaliyet gösteren kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayımladıkları ilanlar ile işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar. 

Kamupersoneli.net ailesi olarak siz okuyucularımıza İşkur üzerinden yayımlanan personel ve işçi alım ilanlarını belirli aralıklara paylaşıyoruz. Bu haberimizde de siz ziyaretçilerimizi için 3 farklı pozisyonda yayımlanan personel alım ilanlarını derledik. 

Söz konusu bu alım ilanları tek bir kurum ya da firma tarafından yayımlanan ilanlar olmayıp ilan edilen kadrolarda alım yapacağını açıklayan tüm kurum ve firmaların derlemesidir. 

KADRO DETAYLARI

Farklı kurum ve firmalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarının arasında, Diğer Stok Memurları , Dosyalama Memuru ve Üretim Planlama Memuru pozisyonları için alım ilanları bulunuyor. Söz konusu ilanlara dair ilan sayılarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlar arasında Diğer Stok Memurları pozisyonu için 200, Dosyalama Memuru pozisyonu için 200 ve Üretim Planlama Memuru poziyonu için ise 31 alım ilanı yayımlandı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Her ilanda olduğu gibi yukarıda yer alan pozisyonlara başvuru yapacak adaylar içinde bazı şartlara haiz olmaları isteniyor. Bu koşullar tüm adaylardan talep edilen genel koşullar ile alım yapacak kurum ya da firma tarafından belirlenen özel koşullardan meydana geliyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, ilanlarda belirtilen ve alım yapılacağı ilan edilen unvanlara göre belirlenen eğitim seviyelerinden mezun olmak (lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği pozisyonlar bulunuyor), bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ilanı yayımlayan kurum veya firma tarafından belirlenen yaş aralığında olmak, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması, alım yapılacak ilde ikamet etmek ya da edebilecek olmak ve ilanı yayımlayan kurumlar tarafından özel şartları karşılamak.

İLANLARA NASIL ULAŞILACAK?

Haberimizin başında ve içeriğinde belirttiğimiz gibi bu alım ilanları Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfası üzerinden yayımlanıyor. Farklı kurum ve firmaların yayımladığı ilanları derlemesi olan bu pozisyonlara başvuru yapacak adayların takip etmeleri gereken bir kaç nokta var. 

Adaylar öncelikle aşağıda yer alan bağlantıya Tıklayarak İşkur İş İlanları Arama sayfasına ulaşacaklar. Daha sonra adaylar açılan sayfada yer alan Meslek yazan yere Diğer Stok Memurları , Dosyalama Memuru ve Üretim Planlama Memuru pozisyonlarından hangisine ulaşmak istiyorsa onun adını yazıp Ara butonuna basacak. 

İlanlara ulaşan adaylar İşkur üzerinden elektronik olarak söz konusu kadrolara başvuru yapabilirler. 

İşkur İş İlanları Arama Sayfasına TIKLAYINIZ

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet şirin taşpınar
mehmet şirin taşpınar - 1 yıl Önce

diğer stok memurları , dosyalama memuru ve üretim planlama memuru ben bu pozisyonları aramada göremiyorum varsa ilan numarası atarmısınız

Merve
Merve - 1 yıl Önce

evet bende goremedim ilan numarasini bende isttitorum yardimci olursaniz sevinirim birde iş yeri ünvanina ne yazacagiz