TÜSEB Engelli İşçi Alım İlanı DPB'de Yayımlandı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda sürekli engelli işçi alımı yapılacağı ifade edildi. İlan hakkındaki tüm detayları haberimizde okuyucularımızla paylaşıyoruz.

TÜSEB Engelli İşçi Alım İlanı DPB'de Yayımlandı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığının sürekli işçi alımı yapacağı ifade edildi. 

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı tarafından yayımlanana ilanın tüm detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

BAŞVURU DETAYLARI

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı sürekli işçi alım ilanına başvurular 5 Haziran 2018 tarihi itibari ile başladı ve 14 Haziran 2018 tarihinde sona erecektir. Ayrıca adaylar başvurularını talebin yayımlandığı yerdeki İŞKUR İl/Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapacaklardır. Başkanlığa elden veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

GENEL ŞARTLAR İŞKUR'DA 

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara İşkur İl Müdürlüğü tarafından Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden yayımlanmıştır. 

İLANIN AÇIKLAMASI

Ayrıca TÜSEB tarafından yayımlanan ilanda alınacak olan personellerin engelli statüsünde alınacağı ifade edildi. Personel alımı hakkında ilanın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"19/11/2014 tarihli ve 6569 sayılı Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Kurulması İle Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunun 12 nci maddesi ve Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Yönetmeliğinin 10 uncu maddesi hükümleri çerçevesinde; Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığının 08/05/2018 tarihli ve E.746 sayılı Oluruna istinaden engelli işçi kapsamında 2 (iki) personel alımı için açıktan atama izni verilmiştir."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:18
YORUM EKLE