Ürgüp Belediyesi İşçi Alım İlanı

Ürgüp Belediyesi Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı bir ilan ile işçi alımı yapacağını ilan etti. Ürgüp Belediyesi tarafından yayımlanan işçi alım ilanına ilişkin detayları siz takipçilerimize aktarıyoruz.

İşçi Alım İlanları 20.04.2018, 01:26 12.02.2019, 15:59
Ürgüp Belediyesi İşçi Alım İlanı

Ürgüp Belediyesi işçi alımına ilişkin yayımladığı ilan metninde, Kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik çerçevesinde 4857 sayısı İş Kanunun hükümlerine göre sürekli işçi alımı yapılacağını duyurdu. 

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla adaylara duyurulan işçi alım ilanı detaylarını aşağıda aktarıyoruz. 

ÜRGÜP BELEDİYESİ İŞÇİ ALIM İLANI 

Ürgüp Belediyesi tarafından yayımlanan işçi alım ilanında, belediye bünyesine 6 işçi alımı yapılacağı aktarıldı. Yayımlanan ilan metnine göre, alımlar İnşaat Ustası pozisyonunda olacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Ürgüp Belediyesi işçi alımına ilişkin yayımlanan duyuruda, alımların Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapılacağı açıklandı. İşkur üzerinden yapılacak İnşaat Ustası alımlarına başvuru yapacak adayların, Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmaması, askerlik ile ilişiğinin olmaması şartlarını sağlaması gerekiyor. Adayların ayrıca Ürgüp Belediyesi tarafından talep edilebilecek özel şartları da sağlamaları gerekiyor. 

İLANLARA BAŞVURU SÜRECİ

Alım yapılacak inşaat ustası pozisyonu için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 20 Nisan ile 30 Nisan arasında yapacaklardır. İlanlara başvurular İşkur müdürlükleri aracılığıya yapılabileceği gibi adaylar başvurularını ayrıca Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden elektronik olarak da yapabilirler. 

Yorumlar (0)