Van Büyükşehir Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapıyor!

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilana göre "eski hükümlü" işçi alımı yapacağını açıkladı. Peki başvuru şartları neler? Van Büyükşehir belediyesi tarafından yayımlanan ilanın detaylarını paylaşıyoruz.

İşçi Alım İlanları 09.10.2018, 11:20 09.10.2018, 12:39 Kerim Solak
Van Büyükşehir Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapıyor!

İŞKUR web adresi üzerinden yeni bir ilan yayımlandı ve Van Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirmek üzere "eski hükümlü" işçi alınacağı ifade edildi.

Kamupersoneli.net olarak ilan süreciyle alakalı olarak detayları paylaşıyoruz.

İŞÇİ ALIMI KADRO DETAYLARI

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan ilanda adayların başvuru yapacağı kadro; "Kamyon Şoförü" olarak açıklandı.

Ayrıca başvuru yapabilecek olan mezunların ilkokul seviyesinden olmasının zorunlu olduğu bildirildi.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana yapılacak olan başvurular 9 Ekim 2018 tarihinde başladı ve 18 Ekim 2018 tarihinde sona erecek.

BAŞVURU DETAYLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda adayların sürücü belgesine sahip olmaları gerekiyor.

Ayrıca başvuruların ilanın yayımlandığı tarihten itibaren belirtilen tarihe kadar İl İşkur şube müdürlüğüne veya İŞKUR web adresi üzerinden "www.iskur.gov.tr" alınacağı duyuruldu.

Söz konusu ilan kura çekiminin 25 Ekim 2018 tarihinde saat 14:00'da Van Büyükşehir Belediyesi Kadın Yaşam Merkezi  Toplantı Salonunda gerçekleştirileceği açıklandı.

Son başvuru tarihinin resmi tatile denk gelmesi itibariyle başvuruların bir sonraki iş gününde de alınabileceği ifade edildi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)