Yalova Teşvikye Belediyesi işçi alımı yapıyor! Belediye personel alımı iş ilanları yayınladı!..

Yalova Teşvikye Belediyesi işçi alımı için yeni iş ilanları yayınladı. Personel alımı ile ilgili yapılan iş ilanlarına göre, 2 işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İşçi alımı başvuru tarihi 01 Nisan 2019'da başlamış olup 08 Nisan 2019'da son bulmaktadır. İşçi alımı başvurusundan bulunmak isteyen adaylar, Teşvikiye belediyesi hizmet binasına giderek başvuru yapmaları gerekmektedir. Personel alımı başvuru genel şartları haber detayında belirtilmiştir.

Yalova Teşvikye Belediyesi işçi alımı yapıyor! Belediye personel alımı iş ilanları yayınladı!..

Yalova Teşvikye Belediyesi 2 işçi alımı için yeni iş ilanları yayınladı!..Belediye tarafından yapılan işçi alımı ile ilgili yapılan açıklamada, alınacak personellerin süresiz-daimi olacağı ve Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı olarak görevlendirileceği belirtildi. Yalova Teşvikiye Belediyesi işçi alımı için başvuruda bulunmak isteyen adaylar, bizzat belediyenin hizmet binasına en son 08 Nisan 2019 mesai bitimine kadar gidip başvuru yapmaları gerekmektedir. Aranan genel şartlar içerisinde başvuru yapmak isteyen adayların Belediye sınırları içerisinde ikamet etme şartı aranmaktadır.

Yalova Teşvikye Belediyesi  iletişim:
Yalova Teşvikye beldesi Karşıyaka Mah. Belediye Cad. No:5 Çınarcık/Yalova
 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
deniz arman
deniz arman - 1 ay Önce

yaparsa yalovamiz yapar yinede hayırlı uğurlu olsun

evden eve nakliyat
istanbul şehirlerarası nakliyat
eşya depolama