Yaylakent Belediye Başkanlığı Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Yaylakent Belediye Başkanlığı tarafından bir ilan yayımlanarak sürekli görevlendirilmek üzere işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İlan detayları haberimizde...

İşçi Alım İlanları 21.08.2017, 10:52
Yaylakent Belediye Başkanlığı Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Yaylakent Belediye Başkanlığı, Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre; talep edilen şartlara durumu uyan adaylar arasından sürekli görevlendirilmek üzere işçi alımı yapılacak. İlana göre;

Alım Yapılacak Pozisyon:

* Otobüs Şoförü

* Kepçe Operatörü

Genel Başvuru Şartları:

* En az ilköğretim mezunu olmak

* MEB onaylı kepçe operatörü sertifikası sahibi olmak

Genel Açıklamalar:

* Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

* Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

* Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.

* Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

* Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kura Süreci:

* 22.09.2017 tarih Saat-: 10:00 da Yaylakent Beldesi Belediye Binasında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Başvuru Süreci:

* Yaylakent Belediyesi işçi alım ilanı başvuruları 21 Ağustos- 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında İşkur üzerinden yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)