Zonguldak Bakacakkadı Belediyesi İşçi Alıyor

Zonguldak Bakacakkadı Belediyesi, Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde yayımladığı ilan ile işçi alacağını duyurdu. İşçi alım ilanının detayları haberimizde...

İşçi Alım İlanları 20.02.2017, 16:36 04.02.2019, 14:46
Zonguldak Bakacakkadı Belediyesi İşçi Alıyor

Bakacakkadı Belediyesi, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla bir ilan yayımlayarak mevsimlik olarak 1 adet büro işçisi alınacağını duyurdu. İlanda talep edilen şartlara durumu uyan adayların başvuruları İşkur üzerinden alınacak.

Alınacak İşçi:

* Büro İşçisi (1)

Genel Şartlar:

* Bakacakkadı Belediyesi işçi alım ilanına başvuracak adaylardan; T.C. Vatandaşı olmak, İş Kanununa göre çalışma vasıflarına sahip olmak, en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak, mahalli İdarelerde en az 1 yıl çalışmış olmak, iş ve sosyal hayatta iletişim ve kamu hizmetlerinin sunumunda uyulması gereken usul ve esaslara ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olmak, müracaat tarihi itibariyle 18 yaşından gün almış olmak şartlarına haiz olmaları gerekiyor.

İlan detayları için TIKLAYIN.

Başvuru Süreci:

* Zonguldak Bakacakkadı Belediyesi işçi alım ilanı başvuruları 27 Şubat- 8 Mart 2017 tarihleri arasında Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne yapılacak.

Yorumlar (1)
zafer 3 yıl önce
alacakları kişinin adınıda yazsalardı keske....