banner731

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşçi Alımı Yapacak

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tavukçuluk Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü'ne geçici, tam süreli işçi alımı yapılacak. Detaylar...

İşçi Alım İlanları 21.09.2016, 12:55 21.09.2016, 13:04
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşçi Alımı Yapacak
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tavukçuluk Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, İşkur aracılığıyla işçi alımı yapacağını duyurdu.

Alınacak Personel:

- Hayvan Yetiştirme İşçisi: 1

Genel Şartlar:
- En az 3  yıl deneyimli olmak
- 2014 KPSSP94'ten en az 60 almış olmak
- Önlisans mezunu olmak

Gereken Belgeler:
- Lise diploması
- Nüfus cüzdanı fotokopisi
- 4 tane fotoğraf
- İkametgah belgesi
- Adli sicil belgesi
- Sağlık raporu
Başvuru Süreci: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tavukçuluk Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü işçi alım ilanına başvurular, 20 Eylül- 29 Eylül 2016 tarihleri arasında www.iskur.gov.tr adresinden yapılacaktır.

Kamupersoneli.net

Yorumlar (1)
Duygu Yıldırım 3 yıl önce
Öncelıkle mrb ıyı calısmalar ben Gıda Teknolojısı onlısans mezunuyum ve ekımde nasıp olursa kpss sınavına gırıcem .Sızden rıcam GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIGI uzun zamandır teknıker alımı yapmıyor ya da yapsa bıle sayı cok az ve memnun edıcı degıl.Bazen dusunuyorum bız bu bolumu nıye okuduk ya da bosuna mı okuduk dıye.Sonucta en gecerlı ve gereklı bır meslek dıye dusunuyorum fakat alımlar cok az oldugu ıcın cogumuz meslegını yapamıyor.Temennım ınsAllah bu yıl Gıda teknıkerlerının alımları olur bızde meslegımızı en ıyı sekılde yapmaya calısırız..Sızden rıcam sesımızı duyun ve duyurun.Tskler.Iyı calısmalar.