İŞKUR Aracılığı İle Okullara 460 Temizlik Görevlisi Alınacak

İŞKUR aracılığıyla Toplum Yararına Program Kapsamında, okullarda çalıştırılmak üzere temizlik görevlisi alımı yapılacak. Detaylar haberimizde...

İşçi Alım İlanları 21.09.2016, 10:15 21.09.2016, 10:09
İŞKUR Aracılığı İle Okullara 460 Temizlik Görevlisi Alınacak
İŞKUR Toplum Yararına Program projesi kapsamında, okullarda görevlendirilmek üzere temizlik görevlisi alımı yapılacak.

İşkur İl-İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri arasında imzalanan protokol kapsamında, 5 Ekim 2016- 16 Haziran 2017 tarihleri arasında çalıştırılmak üzere temizlik görevlisi alımı yapılacak. Toplam kontenjan 460 kişi olacak, kontenjanların il ve ilçelere dağılımı ise Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından yapıldı.

Dağılıma göre; Merkezdeki okullarda 165, Besni'de 50, Çelikhan'da 20, Gerger'de 35, Gölbaşı'nda 35, Kahta'da 95, Samsat'da 20, Sincik'te 25 ve Tut'da 15 kişi istihdam edilecek.

İşkur Müdürü konu ile ilgili açıklamasında:  “Projelere başvurular 20 Eylül Salı günü başlayacak olup, il merkezinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünde, İlçelerde Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, İşkur hizmet noktaları ile Belediye İşkur hizmet noktalarında hafta içi mesai saatlerinde başvuru alınacaktır.

20 Eylül - 29 Eylül 2016 tarihleri arasında mesai saatlerinde başvuru alınacaktır. Ayrıca İnternet üzerinden www.iskur.gov.tr belirtilen tarihler arasında günün 24 saati bireysel başvuru yapılabilecektir.


Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü mevzuatı gereğince istihdamında güçlük çekilen gruplar olan kadınlar, 35 yaş üstü erkekler, engelliler, eski hükümlüler, terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananlar birinci listede yer alacak. Bunlar dışında kalanlar 35 yaşın altındaki erkekler ikinci liste olacak şekilde tasnif edilecek ve katılımcılar öncelikle birinci listeden seçilecektir. Birinci listedekilerin kontenjanı karşılamaları halinde, ikinci listedekiler değerlendirmeye alınmayacaktır" dedi.

Başvuru İçin Gereken Şartlar:

- 18 yaşını tamamlamış olmak
- Açıköğretim harici öğrenci olmamak
- Programın gerçekleştirileceği yerde ikamet ediyor olmak
- SGK'lı veya Bağ-Kur'lu olmamak

Başvuru Süreci: İşkur aracılığıyla okullarda temizlik görevlisi olmak için başvurular 20 Eylül- 29 Eylül 2016 tarihleri arasında www.iskur.gov.tr adresi üzerinden yapılacaktır.

Kamupersoneli.net
Yorumlar (53)
Sultan 2 yıl önce
Acil temizlik ve çay kat temizlik olarak okulda ama iş sağlam olsun
Ahmet özdemir. 1 yıl önce
Evet. Olmak istyorum
nejdet 12 ay önce
bostayîm isarıyorum
Müzeyyen elmas 3 yıl önce
Ben 22 yasındayım 3 cocugum var denizli nin sarayköy ilcesinde oturuyorum hic bir gelirim yok esimle resmi olarak evliyiz ama ayrı oturuyoruz okulda olabilir hastanede olabilir acil is istiyorum hem. Cocuklarma bakicam hem caliscam cocuklarim kücük acil cevap lütfen
yilmaz derdiyok 3 yıl önce
Ben/50 engelliyim erzurum karacoban da ikamet etmekteyim is kura basvuruda bulundum kuram cikmadi her hangi bi ise yerlesmek isterim bilginize
Melike 3 yıl önce
Ben ilk kurada cikmadim gecen yil calistim okulda simdi yine basvurabilirmiyim burdur bucak da oturuyorumm bilginize cvp yazin
Sevinç Sümer 3 yıl önce
Okul temizlik
Yasin gorucu 3 yıl önce
Ankara kecioren.ikamet etmekteyim müracaat etmek istiyorum
İsmail 3 yıl önce
Köy okulu devketin degil galiba neden ışci verilmiyo amaa bu okullarda bizim neden neden neden
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın