Kırklareli Emniyet Müdürlüğü İşçi Alım İlanı

Kırklareli Emniyet Müdürlüğü İşkur aracılığıyla yayımladığı ilan ile işçi alımı yapacağını duyurdu. İşçi alım ilanının detayları haberimizde...

İşçi Alım İlanları 17.03.2017, 16:52
Kırklareli Emniyet Müdürlüğü İşçi Alım İlanı

Kırklareli Emniyet Müdürlüğü, İşkur resmi sitesinde bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilanda talep edilen şartlara durumu uyan adaylar, 10 gün içerisinde İşkur üzerinden başvuru yapabilecekler.

Alınacak İşçi: *Aşçı (1 kişi)

Başvuracak Adaylarda Aranan Şartlar: *En az ilköğretim mezunu olmak

*B sınıfı ehliyet sahibi olmak

*Aşçılık mesleğinde MEB onaylı Ustalık Belgesi sahibi olmak

*Aşçılık mesleğinde Usta Öğretici Belgesi sahibi olmak

*Aşçılık mesleğinde en az 10 yıl sigortalı Polisevi ve dengi kuruluşlarda çalışmış olmak (sözleşmeli veya hizmet alımı personeli dahil) ayrıca bu kurumlarda sigortalı olarak çalışıldığına dair SGK'dan durumu belirtir yazı ibraz edilmesi gerekmektedir.

Genel Açıklamalar:  *Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. 

*Söz konusu taleple ilgili olarak geçici işçi alımları 09.08.2009 tarih ve 27314 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan ve 01.09.2009 tarihinde yürürlüğe giren "Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında gerçekleştirilecektir. - Talebe durumu uyup başvuru yapan adaylar noter kura çekimini izleyebilecektir. Kura çekimi 06.04.2017 tarihindesaat 14:00'te Kırklareli Polis Evi Sosyal Tesislerinde yapılacaktır.

Başvuru Süreci: Kırklareli Emniyet Müdürlüğü işçi alım ilanı başvuruları17 Mart- 27 Mart 2017 tarihleri arasında yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET

Yorumlar (0)