107 İtfaiye Eri, İtfaiye İşçisi, İtfaiye Araç Şoförü ve Düz Memur Alımı Yapılıyor

6 farklı belediye başkanlığına bağlı birimler İŞKUR üzerinden personel alım ilanları yayımladılar. Belediyeler tarafından yayımlanan bu alım ilanlarında farklı pozisyonlarda açık kadrolar olduğu ilan edildi ve çeşitli eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabilecekleri açıklandı.

İŞKUR İş İlanları 07.11.2018, 01:16
107 İtfaiye Eri, İtfaiye İşçisi, İtfaiye Araç Şoförü ve Düz Memur Alımı Yapılıyor

İŞKUR üzerinden 6 farklı kurum yayımladıkları ilanlar ile KPSS şartsız personel alımı yapacaklarını duyurdular. 

Bu kurumlar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında çok sayıda pozisyonda alım yapılacağı ilan edildi. Söz konusu alım ilanlarında yer alan açık kadrolar, adaylardan talep edilen koşullar ve diğer detaylar şu şekilde,

HANGİ ŞEHİRLERDE ALIM YAPILACAK?

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan ilanlara göre alımlar 6 farklı şehirde yapılacak. Bu şehirler arasında, Bursa, Çorum, Gümüşhane, İstanbul, Kırklareli ve Malatya bulunuyor. 

ALIM YAPACAK KURUMLAR VE ALIM YAPILACAK KADROLAR

6 farklı şehirde bulunan belediye başkanlıkları ve belediyelere bağlı birimler ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere 11 pozisyonda personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. İlanlarda ilkokul mezunu adayların başvuru yapabilecekleri işçi ile lise mezunu adayarın başvuru yapabilecekleri memur personel alımları yapılacak. İlanlara göre alımlar Otopark Görevlisi, İtfaiye İşçisi, Temizlik İşçisi, İtfaiye Personeli, Türkçe Öğretmeni, Matematik Öğretmeni, Kimya Öğretmeni, İtfaiye Aracı Şoförü, Operatör ve Beden İşçisi pozisyonlarında gerçekleştirilecek. 

KİMLER BAŞVURUDA BULUNABİLECEK?

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylardan talep edilen genel ve özel başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Belediye başkanlıkları ve belediyeler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvurular ilanı yayımlayan belediyeye şahsen yapılacak.

Bursa için yayımlanan kamu personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Çorum için yayımlanan kamu personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Gümüşhane için yayımlanan kamu personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

İstanbul için yayımlanan kamu personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kırklareli için yayımlanan kamu personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Malatya için yayımlanan kamu personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (2)
Ummu 9 ay önce
Sartlari net goremiyoruz
Goksal gülmez 9 ay önce
çorum başkanımız iş veren nim e seslenı yorum ben sizin bünyenizde calış mak isterim arz ederim