198 Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, Hasta Danışmanı ve Hasta Karşılama Görevlisi Alınıyor

İŞKUR üzerinden sağlık kurumlarına çok sayıda kadroda 198 personel alımı yapılacağı duyuruldu. En az ilkokul mezunu adayların başvuruda bulunabileceği kadroların yer aldığı alım ilanını haberimizde aktarıyoruz.

İŞKUR İş İlanları 08.11.2018, 01:13 17.01.2019, 22:21
198 Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, Hasta Danışmanı ve Hasta Karşılama Görevlisi Alınıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla çok sayıda sağlık kurumu personel alımı yapıyor. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza İŞKUR üzerinden çeşitli şehirlerde bulunan sağlık kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını derledik. 

Sağlık Kurumları hangi kadrolardan personel alımı yapacak? İlanlara kimler başvuruda bulunabilir? Adaylar başvurularını nasıl yapabilirler? Tüm bu soruların cevabını siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yayımlanan personel alım ilanlarında toplam 8 farklı kadro için personel alım ilanı yayımlandı. Toplam 198 personel alımının yapılacağı bildirilen ilanlarda yer alan kadrolar şu şekilde,

Hasta Danışmanı kadrosu için 36, Hasta Bakımevi Müdürü kadrosu için 2, Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosu için 11, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için 8, Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi kadrosu için 2, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için 111, Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi kadrosu için 1 ve Hastane Hizmetlisi kadrosu için 27 personel alımı yapılacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlana kimler başvuru yapabilecek? İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlayan adayların başvuruları kabul edilecek. Bu başvuru koşulları ilanı yayımlayan kurum ile alım yapılacak kadroya göre farklılık gösterebilir. 

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Bu koşullara ek adayların ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanda yer alan kadrolara başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilirler. Adaylar burada ilanlara dair bilgilere erişim sağlayabilir ve ilanı yayımlayan kurumun belirttiği şekilde başvurularını yapabilirler. 

İlanlara Nasıl Ulaşılacak? İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları Sayfasına ulaşacaklar. Açılacak sayfada meslek yazan yere yukarıda yer alan mesleklerin adını yazıp ara butonuna basan adaylar ilanların tamamına ulaşacaklar. 

Yorumlar (9)
Feridun 9 ay önce
Hangi illeri kapsıyor
muharrem 9 ay önce
Hangi illeri kapsiyor
Merve 9 ay önce
Sorana kadar bi zahmet tıklayıpta bakın sizde herşey önünüze konsun istiyorsunuz
Sevgi 9 ay önce
Hasta bakıcısı sertifika var ama iş bulamıyorum
Hüseyin keser 9 ay önce
Başvurular ne zaman başlıyor hangi iller personel alıyor
Eren 9 ay önce
Kastamonuda olcakmı
Lilufer 9 ay önce
Hangi iller lütfen yazın bu işe çok ihtiyacım var
Mehmet 9 ay önce
Günü tarihi yok hangi iller olucak söz konusu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın