2 Bin 370 Danışma Memuru, Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacağı İlan Edildi

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlar arasında yer alan 7 farklı kadroya dair ilanları sizler için derledik. Alım yapılacak şehirler, alım yapılacak kadrolar ve başvuru sürecine dair detayların yer aldığı ilan metinlerini haberimizde siz okuyucularımıza aktarıyoruz.

İŞKUR İş İlanları 28.10.2018, 18:24 18.01.2019, 00:13
2 Bin 370 Danışma Memuru, Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacağı İlan Edildi

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayımladıkları ilanlar ile çok sayıda kadroda personel ve işçi alımı yapmaya devam ediyorlar. 

Kamu personeli.net olarak siz okuyuculaırmıza bu haberimizde 7 farklı kadro için Türkiye geneli yayımlanan ilanları derledik. Söz konusu ilanlar tek bir kurum yada firma tarafından yayımlanan ilanlar olmayıp o kadrolar için yayımlanan tüm ilanların derlemesidir. 

İlanlara dair kadro detayları, alım yapılacak personel sayısı ve diğer ayrıntıları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında en az ilokul mezunu olmak kaydıyla lise, önlisans ve lisans mezunu adayların da başvuruda bulunabileceği alım ilanları yer alıyor. Bu ilanlar arasında alım yapılacak kadrolara ilişkin detaylar şöyle,

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar arasında, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosu için 905, Ön Muhasebeci kadrosu için 578, Şoför-Yük Taşıma kadrosu için 366, Sekreter kadrosu için 212, Diğer Büro Memurları kadrosu için 174, Çağrı Merkezi Elemanı kadrosu için 106, Danışma Memuru kadrosu için 29 personel alım ilanı bulunuyor. 

İLANLARA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan ilanlar çok sayıda özel sektör firması ile bazı kurumları tarafından yayımlanan ilanlardır. Bu yüzden ilanlara başvuru koşulları her kurum yada firma için farklılık gösteriyor. Sizlere bu başvuru koşullarına dair genel detayları aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az ilkokul mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma tarafından farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma tarafından belirlenen sürücü belgesine sahip olmak, askerliğini yapmış olmak veya tecilli olmak, firmalar tarafından belirtilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak. Bu şartların yanı sıra firmalar adaylardan eğitim şartı, sürücü belgesi şartı veya çalışma sistemi ile alakalı özel şartlar isteyebilirler.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayımlanan alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar ilanı yayımlayan kurum yada firma tarafından belirlenen şekilde başvurularını yapacaklar. Buna göre adayların İŞKUR üzerinden elektronik olarak yada ilanı yayımlayan kuruma şahsen başvuru yapılması istenebilir.

İlanlara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın açılan sayfada Meslek yazan yere hangi meslek için yayımlanan ilanları görüntülemek istiyorsanız o ilanın adını yazın ve ara butonuna basın. (Örneğin Danışma Memuru alım ilanı için yayımlanan ilanları görüntülemek için açılan sayfada meslek yazan yere Danışma Memuru yazın ve ara butonuna basın.)

Yorumlar (39)
Erhan.alaca 9 ay önce
Kuvenlik.varsa.katilim
Hamza yigit 9 ay önce
Ağır vasıta kamyon soforuyum belgelerin hazır ne iş olsa yaparim
Selma Topcu 9 ay önce
Çay ve temizlik evrak düzenleme vs
Recai 9 ay önce
Alimlarin kpss sınav sonuçlarına göre alınması daha adaletli olur iskur da buna dikkat etmelidir madem öyle kurala alım yapılıyorsa kpss yi kaldırmak lazım
AYSUN 9 ay önce
Güvenlik
Fatma Altıntaş 9 ay önce
Hastanede calıştım temizlik persone olarak
Murat ďugeroglu 9 ay önce
Inşaat sektöründe bütün dekorasyon işlerini yaparım 35 yıllık tecrübem var
Murat ďugeroglu 9 ay önce
Inşaat sektöründe bütün dekorasyon işlerini yaparım 30 yıllık tercüman var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın