589 Müracaat, Veri Giriş, Ambar ve Arşiv Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye iş Kurumu üzerinden 4 farklı pozisyon için personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda yer alan kadrolara nasıl başvuru yapılacağı ve alımlar için adayların dikkat etmesi gereken hususları siz ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

İŞKUR İş İlanları 11.10.2018, 00:14 18.01.2019, 21:45
589 Müracaat, Veri Giriş, Ambar ve Arşiv Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye iş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında 4 farklı kadro için ilanlar bulunuyor. 

Türkiye geneli farklı şehirlerde yapılacağı ilan edilen personel alımları hem özel sektör firmaları tarafından hemde kamu kurumları tarafından yayımlanan ilanlardan oluşuyor. 589 personel alımının yapılacağın ilan edilen kadrolar ve diğer detaylar şöyle,

4 FARKLI KADRO İÇİN PERSONEL ALIMLARI YAPILIYOR

İŞKUR İş İlanları Sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında yer alan ve Kamupersoneli.net olarak sizlere detaylarını paylaştığımız kadrolar arasında, Arşiv Personeli, Müracaat Personeli, Ambar/Depo Personeli ve Veri Giriş Personeli alımı yapılacağı duyuruldu. 

İlanlar için belirlenen eğitim şartı ise alım yapacak kurum ve alım yapılacak pozisyona göre değişmekte. Ancak ilanlar arasında en az lise mezunu olmak kaydıyla çeşitli eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği pozisyonlar bulunuyor. 

İŞKUR ÜZERİNDEN YAYIMLANAN İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

Bilindiği üzere her personel alım ilanında adaylardan alım yapacak kurum ve alım yapacak pozisyona göre bazı şartlara haiz olmaları isteniyor. 

İlanlara başvuru yapacak adayların başvuru şartlarını sağlamamaları halinde ise başvuruları geçersiz sayılıyor. Kamupersoneli.net olarak adaylardan istenilen özellikle derledik. İşte başvuru koşulları,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK

Arşiv Personeli, Müracaat Personeli, Ambar/Depo Personeli ve Veri Giriş Personeli alımı için yayımlanan ilanlara başvurular, İŞKUR üzerinden yapılacak. Adaylar aşağıda uer alan bağlantılar aracılığıyla ilanlara ulaşabilir ve başvurularını yapabilir.

Yorumlar (0)