649 Veznedar, İdari İşler ve Büro Memuru Alımı İçin İlanlar Yayımlandı

Türkiye geneli faaliyet gösteren özel sektör firmaları ile kamu kurumları İŞKUR üzerinden personel alımları yapmaya devam ediyorlar. Kamupersoneli.net olarak siz okuyucularımıza söz konusu bu alımları belirli aralıklarla aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımız için 3 farklı kadro için yayımlanan ilanları derledik.

649 Veznedar, İdari İşler ve Büro Memuru Alımı İçin İlanlar Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanları arasında 3 farklı pozisyon için çok sayıda ilan bulunuyor. 

Farklı şehirlerde faaliyet gösteren kamu kurumları ile özel sektör firmaları tarafından yayımlanan bu alım ilanları için yayımlanan ilanlara dair detayları, kadro bilgilerini ve başvuru sürecini sizlere aktarıyoruz. 

3 KADRO İÇİN 649 PERSONEL ALIMI YAPILACAK

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan personel alımlarında yer alan kadro bilgiler ve alım yapılacak personel sayıları şu şekilde, Büro Memuru (Genel) kadrosu için yapılacağı ilan edilen personel sayısı 642. İdari İşler Memuru alımları için yayımlanan ilan sayısı 5 olurken Diğer Veznedarlar Ve İlgili Personel kadrosu için yayımlanan ilan 2. 

Söz konusu bu alım ilanları Türkiye geneli çok sayıda şehirde bulunan firmalar ve kurumlarca yayımlandı. Ayrıca bazı kurum ve firmalar ilanlarında alımların ülke geneli yapılacağını bildirdiler. İlanlara başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen koşullara dair diğer detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla adaylara duyurulan personel alım ilanlarının çeşitli kamu kurumları ile özel sektör firmaları tarafından yayımlandığını sizlere bildirmiştik. Bu yüzden dolayı ilanlara başvuru koşulları her ilan için farklılık göstermekte. 

Kamupersoneli.net olarak siz okuyucularımıza ilanlarda adaylardan talep edilen başvuru koşullarını ana hatlarıyla aşağıda aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan kurumun belirlediği şekillerde yapacaklar. Bu detaylara ulaşmak ve başvuruda bulunmak için vermiş olduğumuz bağlantıları kullanabilirsiniz. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 17:03
YORUM EKLE