678 İdari İşler Memuru, Büro Personeli ve Danışma Memuru Alım İlanı Yayımladı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında 4 farklı kadro için yeni ilanlar yayımlandı. İŞKUR üzerinden yayımlanan bu alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik. İlanlara dair bilinmesi gereken ayrıntılar haberimizde...

678 İdari İşler Memuru, Büro Personeli ve Danışma Memuru Alım İlanı Yayımladı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları düzenli olarak güncelleniyor. 

Bu kapsamda yeni hafta başında güncellenen personel alım ilanlarında çok sayıda personel alımı için yeni ilan yayımlandı. 

Kamupersoneli.net olarak siz okuyucularımıza 4 farklı memur kadrosu için yayımlanan ilanları derledik. İşte açık pozisyonlar, başvuru koşulları ve diğer detaylar,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında en az lise mezunu olmak kaydıyla çeşitli eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuruda bulunabilecekleri ilanlar bulunuyor. 

Bu ilanların bir kısmı belirli şehirlerde bulunan kurum veya özel sektör firmaları tarafından yayımlanırken bazı ilanlar ülke geneli yayımlanıyor. Buna göre alım yapılacak kadrolar ve alım yapılacak personel sayısına ilişkin detaylar şu yönde; İlanlara göre Büro Memuru (Genel) kadrosu için 622, İdari İşler Memuru kadrosu için 3, Danışma Memuru kadrosu için 46, Yurt Yönetim Memuru kadrosu için ise 7 personel alımı yapılacak.

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen kadrolara başvuruda bulunacak adaylar için aşağıda genel başvuru koşullarını aktarıyoruz. Bu koşulların dışında ayrıca adayların ilanlarda yer alan özel koşullara dikkat etmeleri gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

678 personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan kurumun belirlediği şekillerde yapacaklar. Bu detaylara ulaşmak ve başvuruda bulunmak için vermiş olduğumuz bağlantıları kullanabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra başvuru yapacağınız kadronun adını Meslek yazan yere yazıp Ara butonuna basın. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 22:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma
Fatma - 7 ay Önce

İş mi bulanildik de borç ödeyecez iş bulan arkadaşlarımızda özel sektör oda nadir

Ayşe Y.
Ayşe Y. - 7 ay Önce

Bencede kesinlikle silinmeli, bu konuda aksini düşünen yoktur zaten. İşsizlik bir yana iş bulanlarda düşük rakamlarda çalıştığı için geçimini bile yapamıyor insanlar. Gereğinin yapılması dileklerimle. . .