737 Vardiya Amiri, Büro Görevlisi ve Veri Giriş Memuru Alımı Yapılacağı İlan Edildi

Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlar arasında 3 kadro için 737 personel alımı için ilan yayımlandı. Bu iç kadro için yayımlanan ilanların tamamını siz okuyucularımız için derledik. Söz konusu alım ilanlarında yer alan kadrolar ve detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

İŞKUR İş İlanları 27.10.2018, 18:12 18.01.2019, 00:14
737 Vardiya Amiri, Büro Görevlisi ve Veri Giriş Memuru Alımı Yapılacağı İlan Edildi

Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden hem özel sektçr firmaları hemde kamu kurumları tarafından yayımlanan çok sayıda personel alım ilanı bulunuyor. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan bu alım ilanlarını siz okuyucularımızla belirli aralıklarla paylaşıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza 3 farklı pozisyon için yayımlanan alım ilanlarını derledik. 

İlanlarda yer alan açık kadrolar, adaylardan talep edilen koşullar ve diğer detayları siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

737 PERSONEL ALIMI İÇİN İLAN YAYIMLANDI

İŞKUR üzerinden çoğunluğu özel sektör firması olmak üzere çok sayıda personel alım ilanı yayımlandı. Bu alım ilanları için yayımlanan kadrolarda toplam 737 personel alımı yapılacağı ilan edildi. İşte İŞKUR aracılığıyla yayımlanan personel alımı kadro detayları.

Yayımlanan ilanlara göre, Büro Memuru (Genel) kadrosu için 710, Vardiya Amiri (Genel) kadrosu için ise 23, Veri Hazırlama Personeli kadrosu için 4 personel alımı yapılacak.

İLANLARA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların kurumlar ve firmalar tarafından yayımlanan başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. Adaylar için yayımlanan bu başvuru koşullarını Kamupersoneli.net olarak aşağıda aktarıyoruz. Ancak adayların ilan metinlerinde yer alan özel koşulları sağlamaları gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Varsa KPSS puan şartını sağlamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvurular iki farklı şekilde yapılıyor. Kurumlar yada firmalar başvuruları ya İŞKUR üzerinden yapılıyor yada ilanı yayımlayan kurumu şahsen yapılıyor. Tüm bu detaylara ulaşmak ve ilanlara başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. 

Yorumlar (0)