Belediye Memuru ve Belediye İşçisi Alımı İçin Yeni İlanlar Yayımlandı (Başvurular Başlıyor)

6 farklı şehirde bulunan 8 belediye başkanlığı için belediye memuru ve işçisi alımı yapılacağı ilan edildi. Yayımlanan bu alım ilanlarında çok sayıda kadroda personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlan metinlerini ve başvuru sürecine dair detayları sizlere aktarıyoruz.

İŞKUR İş İlanları 14.10.2018, 23:25 18.01.2019, 21:03
Belediye Memuru ve Belediye İşçisi Alımı İçin Yeni İlanlar Yayımlandı (Başvurular Başlıyor)

Belediyeler personel alım ilanı yayımlaya devam ediyor. Bu haberimizde siz okuyucularımıza 8 farklı belediye başkanlığı için yayımlanan alım ilanlarını derledik. 

Bu alım ilanları toplam 6 farklı şehirde gerçekleştirilecek. İlanlarda farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar arasından hem memur hemde işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İşte ilanlara dair detaylar,

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER VE KURUMLAR

Çeşitli platformlar üzerinden yayımlanan belediye memuru ve belediye işçisi alımları 6 farklı şehirde yapılacak. Alım yapılacak şehirler arasında Bartın, Batman, Bitlis, Çanakkale, İstanbul ve İzmir bulunuyor. 

Ayrıca ilanlarda İstanbul için 3 farklı ilan yayımlandı. Alım yapılacak belediyeler arasında Bartınkuruca Şile, Batman Belediyesi Bitlis Hizan Belediyesi, Çanakkale Biga, İstanbul Kadıköy Belediyesi, İstanbul Pendik Belediyesi ve İzmir Bornova Belediyesi bulunuyor. 

Alım yapılacak kadrolar arasında ise Vakıf Müdürü, Sosyal Çalışmacı, Büro İşçisi, Şoför, Temizlik İşçisi, Çöp Toplama Aracı Şoförü, Çöp Toplama Personeli. Büro Personeli. 5 farlklı meslek grubu için Erbap Usta, İş Makinesi Operatörü, Elektrikçi, Demirci, Güvenlik Görevlisi, İç Mimar, Futbol Antrenörü pozisyonları yer alıyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlara başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen koşulları sizlere aşağıda aktarıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Varsa KPSS puan şartını sağlamak.

Yorumlar (1)
cengiz DUMAN 10 ay önce
Nereye başvuru yapabiliriz