Belediyeye 18 yaşını doldurmuş işçi alınacak! Başvurular yarın başlıyor!

Belediyeye 18 yaşını doldurmuş işçi alınacak! Başvurular yarın başlıyor!

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan son ilana göre Ula Belediyesi 18 yaşını doldurmuş işçi alımı yapacağını duyurdu. Yapılan personel alımında adayların 18 yaşını doldurmasının yanında bir takım şartları da taşıması gerekiyor. Muğla Ula Belediyesi'ne yapılan personel alımında başvurular yarın başlıyor. İşte personel alımında merak edilen son detaylar..

Belediyelerin yayımladığı ilanları yakından takip edenler için yeni bir ilan yayımlandı. Yayımlanan bir ilana göre Ula Belediyesi, beden işçisi alınacağını duyurdu. 18 yaşını dolduran adayların değerlendirmeye alınacağı ifade edilirken adaylar için aranan diğer şartlar da ifade edildi.

Ula Belediyesi beden işçisi alımı yapacak. Başvurular 19 Kasım itibariyle başlayacak olup 20 Kasım mesai saatlerinde sona erecektir.

GÖRÜŞME/MÜLAKAT BİLGİLERİ

Başvuru Tarihleri: 19.11.2020 - 20.11.2020

Başvuru Adresi: Ayazkızı Mah. Cumhuriyet Cad. No:4 Ula/Muğla

Telefon: 252 242 30 08

Belediyeye 18 yaşını doldurmuş işçi alınacak! Başvurular yarın başlıyor!

MÜRACAAT KOŞULLARI

Ula Belediyesi'nin yaptığı personel alımında adayların belirli müracaat koşullarını taşıması gerekiyor. İşte belirtilen müracaat koşulları şu şekilde açıklandı:

  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl ve beden hastalığı bulunmamak

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Ula Belediyesi yapılan personel alımında başvuru şartlarını taşıyanlar için hazırlanması gereken belgeleri tek tek açıkladı. İşte başvuruda bulunmak isteyenlerin şu belgeleri hazırlaması gerekiyor:

Kimlik fotokopisi

Sabıka kaydı

Sağlık raporu

2 fotoğraf

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.