Büyükşehir Belediyesine daimi güvenlik görevlisi alınıyor! Başvurular yarın sona erecek!

Büyükşehir Belediyesine daimi güvenlik görevlisi alınıyor! Başvurular yarın sona erecek!

Türkiye İş Kurumu üzerinden güvenlik görevlisi olarak görev almak isteyenler için bir ilan yayımlandı. Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesine daimi güvenlik görevlisi alınacağını duyurdu. Başvurular yarın sona erecek. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için CV'ler aşağıda mail adresine gönderilerek yapılacaktır. Denizlik Büyükşehir personel alımında detaylar haberimizde

Güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyenleri yakından ilgilendiren önemli bir gelişme yaşandı. İŞKUR üzerinden Büyükşehir Belediyesine güvenlik görevlisi alınacak. 19 Kasım tarihinde başlayan başvurular 23 Kasım tarihinde sona erecek.

Koronavirüs salgını sebebiyle, başvurular belirtilen mail adresine yapılacak. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda başvuruların ayrıca elden ya da posta yolu ile kabul edilmeyeceği bildirildi.

MÜRACAAT KOŞULLARI

Başvuruda bulunmak isteyen adayların, belirtilen müracaat koşullarını taşıyor olması gerekmektedir. Başvuruların CV olarak hazırlanarak, belirtilen mail adresine gönderilmesinin altı çizildi. İşte müracaat koşulları:

Başvurular CV olarak hazırlanıp ik@denizliperas.com adresine gönderilecektir. Elden veya posta yoluyla başvurular kabul edilmeyecektir. CV'ler incelendikten sonra durumu uygun görülenler mülakata çağırılacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

Kamu haklarından mahrum olmamak

Sağlık engeli olmamak

Denizli'de ikamet ediyor olmak

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yukarıda belirtilen şartları taşıyan adaylar, kendilerini ifade eden CV hazırladıktan sonra belirtilen mail adresine en geç 23 Kasım tarihine kadar mail yoluyla göndermesi gerekmektedir.

Başvuru Tarihleri: 19.11.2020 - 23.11.2020

Başvuru Adresi: Peraş Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Temizlik Ulaşım Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İrtibat: ik@denizliperas.com

Telefon: 0258 213 28 28

Adres: Kınıklı Mahallesi Kınıklı Caddesi No:6 Pamukkale/Denizli

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.