banner731

Büyükşehir Belediyesine KPSS şartsız 29 öğretmen, mühendis, büro memuru ve vasıfsız işçi alımı yapılacak

Mersin Büyükşehir Belediyesi İŞKUR sayfasından yeni bir personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat KPSS şartı olmadan 1 Türk Dili Ve Edebiyatı öğretmeni, 2 jeoloji mühendisi, 1 Ziraat Mühendisi, 2 Matematik öğretmeni, 10 büro memuru, 5 büro persoenli, 1 psikolog, 6 vasıfsız işçi ve 1 sosyolog olmak üzere toplamda 29 personel alımı yapılacak. Başvurular 22-23 Ekim 2019 tarihleri arasında online yapılmaktadır. Başvuru şartları ve diğer detaylar haber içeriğinde verilmiştir.

İŞKUR İş İlanları 22.10.2019, 17:33 22.10.2019, 17:40
Büyükşehir Belediyesine KPSS şartsız 29 öğretmen, mühendis, büro memuru ve vasıfsız işçi alımı yapılacak

Mersin büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Bilim Ulaştırma A.Ş tarafından Türkiye İş Kurumu internet sayfası üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. Bugün yayınlanan ilana göre, Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere KPSS’siz, sınavsız 29 personel alımı yapacak.

İŞKUR’un kurum dışı kamu işçi alımı kategorisinde yayınlanan ilana göre alınacak 29 personel için kadro dağılımı şöyle;

 1 Türk Dili Ve Edebiyatı öğretmeni, 2 jeoloji mühendisi, 1 Ziraat Mühendisi, 2 Matematik öğretmeni, 10 büro memuru, 5 büro persoenli, 1 psikolog, 6 vasıfsız işçi ve 1 sosyolog 

Başvurular www.mersinbuyuksehiras.com.tr adresi üzerinden online yapılacak olup adayların bugünden başlamak üzere en geç yarın (23.10.2019)’a kadar başvuru kayıtlarını yapmaları gerekmektedir.

Mersin Büyükşehir Belediyesinin personel alımına ilişkin yayınlanan resmi ilanları görüntülemek için burayı tıklayınız. Başvuru şartları ve diğer tüm detaylar ilan içeriğinde belirtilmiştir.

Ek - 2 Büro memuru ve büro personeli alımı için burayı tıklayınız

Yorumlar (0)