Çağrı merkezi iş ilanları yayınlandı! İŞKUR tarafından bin 515 müşteri temsilcisi alımı yapılacaktır!..

İŞKUR tarafından çağrı merkezlerinde görevlendirilmek üzere 1515 müşteri temsilcisi alınacaktır!. Yayınlanan çağrı merkezi iş ilanları kapsamında alınacak müşteri temsilci iş ilanları Türkiye genelidir. Müşteri temsilcisi iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların en az lise ve dengi okullardan mezun olması ve MS Office programlarına hakim olması gerekmektedir. Çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Peki kimler Çağrı merkezi iş ilanlarına başvurabilir? Müşteri temsilcisi alımı ile ilgili genel şartlar nelerdir?..

İŞKUR İş İlanları 25.03.2019, 13:34 25.03.2019, 13:42
Çağrı merkezi iş ilanları yayınlandı! İŞKUR tarafından bin 515 müşteri temsilcisi alımı yapılacaktır!..


İŞKUR tarafından çağrı merkezi müşteri temsilcisi olarak bin 515 bay-bayan eleman alınacaktır. Yayınlanan çağrı merkezi iş ilanları kapsamında alınacak müşteri temsilci alımları Türkiye geneli olup başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Kimler Çağrı merkezi iş ilanlarına başvurabilir? Müşteri temsilcisi alımı ile ilgili genel şartlar nelerdir? İşte cevabı..
 

ARANAN NİTELİKLER

- En az lise mezunu,
- Tercihen Çağrı Merkezi deneyimi olan ve bu alanda çalışmaya istekli,
- MS Office programlarını kullanabilen,
- Hızlı düşünebilen ve problem çözme becerisine sahip,

- İletişime açık, takım çalışmasına yatkın,
- Çok iyi sözel ifade becerilerine ve ikna yeteneğine sahip,
- Müşteri memnuniyeti odaklı,
- İnbound projede görev alabilecek,
- Sabit vardiyalı sistemde çalışabilecek,

Çağrı merkezi müşteri temsilci alımı için aranan genel şartlar, yayımlanan iş ilanlarına göre değişkenlik göstermektedir. Aşağıda, Çağrı merkezi müşteri temsilci alımı yapan özel sektörlerin İŞKUR sayfasından yayımlanan iş ilanları ile ilgili genel bilgi edinebilmek ve başvuru sayfasına ulaşabilmek için link yayınlanmıştır. Başvuruda bulunabilmek ve aranan tüm genel şartları öğrenebilmek için, aşağıda bulunan  linkini kullanabilirsiniz!.. ( Linki kopyalayarak gezinme çubuğuna yapıştırın ve daha sonra enter tuşuna basın) 
 

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=10436

Yorumlar (0)