DSİ İŞKUR aracılığı ile en az önlisans mezunu personel alımı iş başvurusu yarın son gün!

Türkiye İş Kurumu İzmir Devlet Su İşleri (DSİ) 2.Bölge Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 09-14 Ekim 2019 tarihleri arasında personel alımı yapacaktır. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup, başvuruda bulunmak isteyen adayların en az önlisans mezunu olmaları gerekmektedir.

İŞKUR İş İlanları 13.10.2019, 14:27
DSİ İŞKUR aracılığı ile en az önlisans mezunu personel alımı iş başvurusu yarın son gün!

Devlet Su İşleri (DSİ), İzmir 2. Bölge Müdürlüğünde istihdam etmek üzere, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sayfası üzerinden personel alım ilanı yayınladı. İlana DSİ, akarsu ve gölet alanlarında ölçüm yapabilecek Hidrolog yardımcısı pozisyonunda çalışacak personel alacaktır. Alınacak personellerin en az önlisans mezunu olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular İŞKUR şubelerinden veya İŞKUR e-şube üzerinden yapılacak olup, aşağıda online başvuru sayfasına ait link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak başvuru ekranına ulaşabilir ve e-devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra aynı sayfa üzerinden iş başvuru kaydınızı anında oluşturabilirsiniz. Başvurular başlamış olup, son başvuru 14.10.2019’dur.

BAŞVURU ŞARTLARI

Hidrolog yardımcısı pozisyonunda çalışacak personelin arazi şartlarında çalışmaya uygun olması gerekli olup, akarsu ve gölet alanlarında su içerisine girerek ölçüm yapması gerektiğinden bu koşullara uygun sağlık raporunu ibraz etmesi gerekir.

Sözlü sınav için İŞKUR tarafından Kurumumuza bildirilen nihai listede ismi yer alan adaylara sınav tarihi ve istenecek evrak, Bölge Müdürlüğümüz web sitesinde (bolge02.dsi.gov.tr) duyurulacak olup ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Önemli Not: Eski hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan(TMY) belgesinin aslı veya aslı gibidir onaylı suretinin sistemde renkli olarak taratılmış olması gerektiğinden başvuru yapacak adaylar, belgelerini internetten ya da bağlı bulundukları hizmet merkezlerindeki iş ve meslek danışmanlarıyla kontrol etmelidir.

Başvuru yapmak için tıklayınız

Yorumlar (0)