05 Ekim 2019 Cumartesi 11:27
DSİ, KKK, Öğretmenevi daimi işçi alımı ve belediyeye personel alımı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 4 kamu kurumuna daimi işçi alımı yapacak. Başvurular başlamış olup, her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 08 Ekim 2019 tarihine kadar devam edecektir. Aşağıda işçi alımı yapan kamu kurumlarına ait iş ilanları bulunmaktadır.

Başvurular İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden yapılacak olup, her bir ilan altında başvuru sayfasına ait linkler bulunmaktadır. Bu linklere tıklayarak, İŞKUR şubelerine gitmeden, e-devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra anında başvurunuzu yapabilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI

Her bir ilan içeriğinde öğrenim şartı, özel koşullar ve yaş şartı gibi kriterler belirtilmiştir. Tüm ilanlara başvuru yapmak için ise tüm adayların İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmaları gerekmektedir.

KAMU İŞÇİ ALIM İLANLARI

1 - DSİ XXI. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

En az ilköğretim mezunu – Son başvuru tarihi 07.10.2019

1. Türk vatandaşı olmak.

2. 18 yaşını tamamlamış olmak.

3. Askerlik durumu (Fark etmez)

4. Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

5. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

6. 657 DMK'nın 53'üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak. (Tam Teşekkülü Hastaneden alınacak Heyet raporu ile belgelendirilmek zorundadır.)

7. Yaptırılacak arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.

8. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.

9. Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümlerine göre hareket edilecektir.

10. Yukarıda belirtilen şartlara ek olarak Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Türk Meslekler Sözlüğünün 9622.02 sayılı Meslek Kodunda belirtilen Beden İşçisi (Genel) “Görev ve İşlem Basamaklarında” belirtilen işlerde çalışabileceğini kabul etmek.

NOT: Talebe başvuru sonucunda oluşan nihai listede adı geçen adayların belge teslim yeri, tarihleri ve diğer bilgilendirme işlemleri, Müdürlüğümüz kurumsal internet sayfasından (www.bolge21.dsi.gov.tr) takip edilebilecek, ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru için tıklayınız

2 - SÖKE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

En az ilköğretim mezunu – Son başvuru tarihi; 07.10.2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz Talebe Katılım açık iş sayısının sayısı üç katını geçerse Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört katı, Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört katı olarak kura çekimi sonucu belirlenir.

Kuraya tabi işgücü talebine ilköğretim - lise eğitime sahip olanlar müracaat yapabileceklerdir.

Noter Kurası; 14.10.2019 TARIHİNDE SAAT :14:00’da belediye meclis salonunda yapılacaktır.

ile ayrıca, aynı sayıda yedek adayın isimlerini kapsayan bir liste oluşturulur.

kura sonuçları ve mülakat sonuçları söke belediyesi resmi internet sitesinde (www.soke.bel.tr) Yayınlanacak olup ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru için tıklayınız

3 - KUŞADASI ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ

En az lise mezunu – 08.10.2019

Başvuru için tıklayınız

4 - KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI 1'İNCİ ORDUASKERİ KANTİN BAŞKANLIĞI

4 Yıllık İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler, Sosyal Bilimler Fakülteleri Mezunu – 08.10.2019

Muhasebe alanında asgari 4 yıl iş tecrübesine sahip olmak ve bunu işyerinden alacağı hizmet belgesi ve Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet dökümü ile belgelemek.

Genel Muhasebe konularına hakim olmak

Mali ve finans konularında bilgi sahibi olmak.

Konusu ile ilgili mevzuatlara hakim olmak.

Analitik düşünebilen, çözüm odaklı olmak ve sorumluluk alabilmek.

Planlama, takip, muhasebe, maliyet kontrolü ve raporlama yapabilmek.

Vergi ve Sosyal güvenlik mevzuatına hakim olmak.

Ms Office programlarını bilmek.

15 Ekim 2019 tarihinde saat 10:00 da Fenerbahçe Orduevi Müdürlüğü 1’inci Ordu Kantin Başkanlığında yazılı sınav ve sözlü mülakat yapılacaktır.

Başvuruda bulunan adaylar yanlarında Nüfus Cüzdanı, sabıka kaydı ve KPSS puanını gösteren belge ile diploma suretini getireceklerdir.

Başvuru için tıklayınız

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.