En Az Lise Mezunu Hasta Kayıt Kabul Personeli ile Hasta Danışmanı Alımı İçin İlan Yayımlandı

İŞKUR aracılığıyla sağlık kurumların personel alımı yapılıyor. Bu haberimizde sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan ve en az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği çok sayıda alım ilanını derledik. Türkiye geneli farklı şehirlerde gerçekleştirilecek olan alımlara dair ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

En Az Lise Mezunu Hasta Kayıt Kabul Personeli ile Hasta Danışmanı Alımı İçin İlan Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında çok sayıda kadroda ve pozisyonda personel alımları gerçekleştiriliyor. 

Kamupersoneli.net olarak İŞKUR üzerinden yapılan bu alımları sizlere belirli aralıklarda aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza farklı kadrolar için sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan alım ilanlarını derledik.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar iler personel alımı yapacağını ilan eden kurumların çoğu özel sektörde faaliyet gösteren sağlık kurumları. Bu kurumlar tarafından yayımlanan alım ilanlarında yer alan açık kadrolar ise şunlar.

İlanlara göre alımlar, Hasta Bakımevi Müdürü, Hasta Bakımı Teknisyeni, Hasta Danışmanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı, Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi ve Hastane Hizmetlisi kadrolarından olacak. Bu kadrolar için toplam 166 personel istihdamı sağlanacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlara başvuruda bulunacak adayların dikkat etmeleri gereken başvuru koşullarını ana başlıkları ile sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Bu koşullara ek adayların ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor.

BAŞVURULAR İÇİN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Söz konusu pozisyonlara başvuruda bulunacak adayların başvurularının geçerli olabilmesi için başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. Başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını ya İŞKUR aracılığıyla yapacaklar yada  ilanı yayımlayan sağlık kuruluşuna şahsen yapacaklar. Tüm bu detayları aşağıda yer alan bağlantı üzerinden görüntüleyebilirsiniz. 

İlanlara Nasıl Ulaşılacak? İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları Sayfasına ulaşacaklar. Açılacak sayfada meslek yazan yere yukarıda yer alan mesleklerin adını yazıp ara butonuna basan adaylar ilanların tamamına ulaşacaklar. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 21:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
--
-- - 8 ay Önce

işkurda bu meslekler çıkmıyor hasta kabul mesleği cıkmıyor

DUYGU
DUYGU - 8 ay Önce

muglada alim varmi acaba

Can
Can - 7 ay Önce

Kaç tane hasta kabul lazim

Ramazan
Ramazan - 7 ay Önce

Yozgat olsa çok güzel olur

Neşe
Neşe - 7 ay Önce

Erzurum varmı acaba

leyla tepe
leyla tepe - 5 ay Önce

ankara da varmı acaba

Emre kömürcü
Emre kömürcü - 4 gün Önce

Balıkesir tarafında alım varmı acaba

Emre kömürcü
Emre kömürcü - 4 gün Önce

Balıkesir ve çevresinde alım varmı acaba