Hemşire iş ilanları! İŞKUR tarafından 38 hemşire ve 5 pratisyen doktor personel alımı yapılacak

İŞKUR tarafından yayınlanan açık iş ilanları kapsamında, en az ortaöğretim mezunu 38 Hemşire personel alımı ve 5 pratisyen doktor alımı yapılacaktır. Hemşire iş ilanları ile ilgili bildirilen başvuru şartları olarak, en az ilgili meslek liselerinden mezun olmaları gerekmektedir. Hemşire personel alımı genel başvuru şartlarları nelerdir? Kimler hemşire ve pratisyen doktor personel alım başvurusunda bulunabilir?... İşte yanıtı..

İŞKUR İş İlanları 31.05.2019, 20:48
Hemşire iş ilanları! İŞKUR tarafından 38 hemşire ve 5 pratisyen doktor personel alımı yapılacak

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından 31 Mart 2019 tarihi itibari ile yeni iş ilanlarıyayınlandı. Yayınlanan yeni ilanlara göre, İŞKUR'da şu anda 60.072 açık iş ilanı bulunmaktadır. İŞKUR, 2019 yılı içerisinde toplamda 570.037 kişiye iş istihdamı sağlamış olup, hergün bu sayıya yenileri eklenmektedir.

İŞKUR tarafından yayınlanan hemşire iş ilanları kapsamında İstanbul, Ankara başta olmak üzere bir çok ilde, özel hastanelerde görevlendirilmek üzere en az  ilgili meslek liselerinden mezun 38 hemşire ve lisans mezunu 5 pratisyen doktor personel alımı yapılacaktır. Hemşire personel alımı başvuru şartları, yayınlanan her bir hemşire iş ilanları içeriğinde farklılık göstermektedir.

Aşağıda, hemşire personel alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanları bulunmaktadır. İş ilanlarına başvuruda bulunmak veya ilan hakkında detaylı bilgi alabilmek için, ilan altında belirtilen linki kopyalayarak aratabilir ve hemşire alım ilanı başvuru sayfasından e-devlet şifrenizi kullanarak kayıt yaptırabilirsiniz. 

1 - HEMŞİRE İŞ İLANLARI 37 PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU LİNKİ >>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3143

2 - HEMŞİRE (Dişçilik) İŞ İLANLARI 1 PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU LİNKİ >>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7163

3 - HEKİM-PRATİSYEN DOKTOR İŞ İLANLARI 5 PERSONE ALIMI BAŞVURU LİNKİ >>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3138

İŞKUR'A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKUR kayıt olmayı anlatmadan önce bilmeniz gereken önemli bazı satır başları bulunmaktadır.

İŞKUR iş arayanlar ile işverenleri ayırmış ve sisteme üye olmak için öncelikle hangisi için kayıt olduğunuzu sormaktadır.

Üyelerin hesaplarını etkinleştirebilmeleri için e-posta ya da telefon numarası girmeleri gerekmektedir. En az birisini girmek yeterlidir. Aksi durumda onay kodu iletilemeyeceği için üyelik aktif edilemez.

Üyelerin hesapları son işlem tarihinden itibaren 1 sene içerisinde aktif olmaz ise yani hesaba bu süre zarfında giriş yapılmaz ise üyelikler dondurulur. Bu süre özürlü ve eski hükümlü kayıtlarında iki senedir.

Üyeler tarafından 15 gün içerisinde okunmayan tüm mesajlar otomatik olarak silinmektedir.

İŞKUR'a kayıt olmak için öncelikle yazımızın başında da söylediğimiz gibi İşveren mi iş arayan kişi mi olduğunuzu belirtmeniz gerek. İkisi içinde üye olma bağlantıları aşağıdadır.


 

Yorumlar (0)