İş arayanlar için İŞKUR 56.570 personel alım ilanı yayınladı! KPSS şartsız, en az lise mezunu iş ilanları!

Türkiye genelinde her geçen gün işsizlik sayısı günden güne çoğalırken İŞKUR iş arayanlar için 56.570 personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlara başvuracak adayların her ilan için farklı nitelikleri yerine getirmesi gerekiyor.

İŞKUR İş İlanları 24.09.2019, 22:55 25.09.2019, 10:15
İş arayanlar için İŞKUR 56.570 personel alım ilanı yayınladı! KPSS şartsız, en az lise mezunu iş ilanları!

Türkiye’de son zamanlarda herkes iş aramaya başladı. İş arayanların iş bulmaları için de İŞKUR resmi internet sitesinde her geçen gün yeni bir ilan yayınlanıyor. İŞKUR tarafından yayınlanan ilanların sayısı bugün itibariyle 56.570’e ulaştı.

KPSS ŞARTSIZ, EN AZ LİSE MEZUNU PERSONEL ALIM İLANLARI

İş arayanlar genellikle uzun süreli iş ararken işverenlerde uzun süreli çalışacak işçi arıyor. İŞKUR güvencesi ile iş sahibi olmak isteyenler de İŞKUR’un desteği ile uzun süreli işlere sahip oluyor. İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlar arasında en fazla KPSS şartsız ve lise mezunu ilanlar yoğun ilgi çekiyor. İŞKUR ilanlar arasında iş arayanların en fazla tercih ettikleri ilanlar güvenlik görevlisi ilanları dikkat çekiyor. Genellikle KPSS şartsız ve en az lise mezunu adayların başvuracağı ilanlara kısa sürede yoğun talep geliyor.

İŞKUR TARAFINDAN YAYINLANAN İŞ İLANLARI:

Duvarcı, Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı, Özel Eğitim Öğretmeni, Acil Tıp Teknisyeni, Açık Hava Depo Görevlisi, Açkı Ve Polisaj Tezgahı Operatörü-Metal İşçiliği, Adalet Meslek Elemanı, Adli Tıp Teknikeri / Otopsi Yardımcılığı, Ağaç Biçme Makinesi Operatörü (Hızarcı-Keresteci), Ağaç İşleri Endüstri Mühendisi, Ağaç İşleri Teknisyeni, Ağaç Oymacısı/Ahşap Oymacısı, Ağaç Palet İmalatçısı, Ağartma Ve Pişirme Makinesi Operatör (Kasar), Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri, Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı, Ahşap Doğrama CNC Makinesi Operatörü, Ahşap Doğrama İmalatçısı, Ahşap Doğrama Montaj Elemanı, Ahşap Doğrama Ve Kaplamacısı, Ahşap İskelet Montaj Elemanı, Ahşap İskeletçi, Ahşap İşleme CNC Makinesi Operatörü, Ahşap İşleme Makineleri Operatörü-UstasıAhşap Kapı İmalatçısı olmak üzere bir çok alanda personel alım ilanları yayınlandı.

ÖĞRETMEN ALIM İLANLARI

Ayrıca Almanca Öğretmeni, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni, Bilgisayar Öğretmeni-Ortaöğretim, Coğrafya Öğretmeni-Ortaöğretim, Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Öğretmeni, Sınıf Öğretmenleri olmak üzere öğretmenler için de İŞKUR tarafından öğretmen alım ilanları yayınlanmış durumdadır.

İŞKUR İŞ İLANLARINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Yorumlar (9)
Sinem.doğan 3 hafta önce
Bankaya girmek istiyorum çaycı olarak
Serkan 3 hafta önce
Is ariyorum
Tülay yıldız 3 hafta önce
Is yok yalovada kuradanda cikmadim bugun dertliym ah typ
hayırsız 3 hafta önce
ben iş aramıyom iş beni bulsun
Çatlı 3 hafta önce
Torpil başını almış gidiyor ne işi kardeşim pu topile rıza gösteren ve yapan hangin devlet büyüğü olursa olsun Allah hepsinin belasını versin mazlumun hakkı muhakak birgün çıkar
Dertlı 3 hafta önce
İş yok yok yok Kızıltepe de yok yok yok hepsi torpil kahretsın
Hüseyin 3 hafta önce
Sureliye bahçeli villa rte
sessiz çığlık 3 hafta önce
Hemşire yardımcılarına bir ara alım yapın Allah rızası için ya hem hemşirelik getirmiyorsunuz hem de alım yapmıyorsunuz boşuna mı verdim şimdi ben o kadar parayı o okula yazık günah..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın