İŞKUR 02-12 Eylül KPSS şartsız en az ilköğretim, lise ve önlisans mezunu sağlık personeli alımı online iş başvurusu

İŞKUR tarafından 02 Eylül 2019 tarihi itibari ile yeni iş ilanları yayınlandı! Açık iş ilanları kategorisinde yayınlanan personel alım ilanlarına göre başta İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya olmak üzere birçok ilde KPSS şartsız Hemşire, Acil tıp teknisyeni, anestezi teknisyeni, Hasta Danışmanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı olmak üzere çok sayıda sağlık personeli alımı yapılacak. Sağlık personeli alımı genel başvuru şartlarına göre en az ilköğretim, ortaöğretim (lise ve dengi okullar) mezunu ve ön lisans mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek. Başvurular bugün itibari ile başlamış olup 12 Eylül'e kadar sürmektedir. Her bir iş ilanının son başvuru tarihi farklıdır. Başvurular İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden yada İŞKUR şubelerinden yapılmaktadır. İlan başvuru sayfasına ait link bu haber içeriğinde verilmiştir.

İŞKUR İş İlanları 02.09.2019, 22:07 02.09.2019, 22:18
İŞKUR 02-12 Eylül KPSS şartsız en az ilköğretim, lise ve önlisans mezunu sağlık personeli alımı online iş başvurusu

İŞKUR 02 Eylül 2019 tarihinde yayınlanan açık iş ilanlarına göre Türkiye genelinde çok sayıda sağlık personeli alımı yapılacağı bildirildi. Alınacak sağlık personeli alımları için 35 hemşire, 5 acil tıp teknisyeni, 4 anestezi teknisyeni, 4 Hasta Danışmanı, 13 Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, 71 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı  kadrolarının olduğu bildirildi. Başvuruda bulunmak isteyen adayların her bir iş ilanında farklı olmak üzere en az İlköğretim, ortaöğretim (lise ve dengi okullar) ve ön lisans mezunu olmaları gereklidir. Sağlık hizmetleri personel alımları başta İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya olmak üzere birçok ilde olmaktadır. Başvurular 12 Eylül 2019 tarihine kadar devam etmektedir.

Genel başvuru ilanları arasında, her bir ilan içeriğinde farklı olmak üzere; İlana başvuru yapacak adayların, talep edilen bazı şartlara haiz olmaları gerekiyor. İşte detaylar:

BAŞVURU ŞARTLARI

1 - İletişim becerisi yüksek,

2 - Aktif Dinamik

3 - Tercihen genç emekli (50 yaşını geçmemiş)

4 - Disiplinli bir yapıda bulunanlar, gibi şartlar bulunmaktadır.

5 - En az lise ve önlisans mezunu olmak,

6 - T.C vatandaşı olmak,

7 - Yüz kızartıcı suçu ve 6 ayı geçen adli cezası bulunmamak (hükümlü alımı yapılan ilanlar hariç)

8 - İşini engelleyebilecek her hangi bir sağlık sorunu bulunmamak,

Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan sağlık hizmetleri personeli arayan özel kurumların iş ilanları bulunmaktadır. Başvuruda bulunmak ve başvuru şartlarını öğrenmek için belirtilen linki tıklamanız yeterlidir.

ONLİNE BAŞVURU LİNKLERİ

1 – 35 Hemşire alımı iş ilanları için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

2 – 5 Acil tıp teknisyeni iş ilanları için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

3 – 4 Anestezi Teknisyeni iş ilanları için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

4 - 4 Hasta Danışmanı alımı için tıklayınız

5 - 13 Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi alımı için tıklayınız

6 - 71 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı için tıklayınız

İŞKUR’A KAYIT NASIL YAPILIR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI NELERDİR?

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

Yorumlar (15)
Murat 3 ay önce
Bu mesajimi görüp değerlendirmeye alan her kim ise cvp yazsın mümkün ise. Kaldırın şu ikametgah şartı denen rezaleti. Nereye ne kadar işçi alımı varsa Türkiye geneli olarak hepimiz baş vuralim ve devletin kanunen ve yasal olarak %5 eski hükümlü kontenjanı var hiçbir şart olmaksızın mecburi alımını uygulansin.
Ümran güneş 3 ay önce
Nurten u 3 ay önce
Hemşire yardimcisi alimi yokmu veya hemşire yardımcısı. Hemşire olarak başvuru yapabilirmi.
Kadir 3 ay önce
Hemşire kadrolarına hemşire yardımcıları başvuramaz. Bende hemşire yardımcılık okudum ama tamamen boş gerçekden zaten biz özelde çalışamayız. Yetkimiz bile yok invaziv yapamıyoruz kendimize ait bakım planı VS hemşirelik girişimlerine yetkin olmadığın sürece hastabakıcısın.
Mazlum 3 ay önce
Rezillik adamın varsa dayın amcan varsa zaten buraların adamları hazır sana bana iş verirlermi
Ümran güneş 3 ay önce
Murat 3 ay önce
Bu şekilde istihdam sağlama kardeşim. İkametgah şartı koyarak istihdam saglama .hep ayni il ilçe ye işçi alımı yapılıyor. Peki geride kalan bu kadar il ve ilçe ne olacak Allahsizlar yazıklar olsun size yazık degilmi bu kadar insana hepimiz de dört gözle iş bekliyoruz.ama hep ayni il ve ilçe ye işçi alımı olduğu için baş vuramiyoruz. Eğer bir yerlere işçi alımı yapiyorsan Türkiye geneli olarak hepimiz baş vuralim yazık insanlar işsizlik den yokluktan çaresizlik den ölecek.
Takipci 3 ay önce
Iste oyle kirdiniz bizi iste tamda burda yitirdik devlete olan inancımızi hep yalan haber peki ya işsizler peki ya 5 yıldır sigortalı ise dahi giremeyen eşim gibileri var oldukça kahrolsun yonetiminizzz
Seher 3 ay önce
Niye sürekli aynı illerde iş ilanı veriliyor Adıyaman da oturuyoruz inşaatci eşim inşaatta bile iş bulamıyor kiraciyiz iki çocuk nasıl bakacaz anlamıyorum lise mezunu ama iş yok lütfen burayada iş ilanı verilsin tutturmussunuz ikametgah diye Allah sonunuzu getirsin inşAllah ne diyeyim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın