İŞKUR 10 gün içinde içerisinde KPSS Şartsız en az ilköğretim mezunu tam 578 büro memuru alımı yapıyor!

İŞKUR’un bugün yayınladığı güncel iş ilanlarına göre 47 şehirde 17-27 Eylül 2019 tarihleri arasında 542 büro memuru ve 36 Danışma memuru alımı olmak üzere toplamda 578 personel alımı yapılacak. Büro memuru alımı başvuruları KPSS şartsız olup, lise, önlisans ve lisans düzeyinde olacaktır. Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan büro ve danışma memuru alımlarına ilişkin online başvuru linki bulunmaktadır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar İŞKUR şubelerine gitmeden hemen e-devlet şifresi ile online olarak bulunduğu ilde ki ilana kayıt yaptırabilir. Peki büro memuru hangi şehirlerde alınacak? Başvuru şartları nelerdir?

İŞKUR İş İlanları 17.09.2019, 18:08
İŞKUR 10 gün içinde içerisinde KPSS Şartsız en az ilköğretim mezunu tam 578 büro memuru alımı yapıyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 17 Eylül 2019 tarih itibariyle yayınladığı ilanlara göre başta İstanbul, İzmir, Balıkesir, Ankara, Bursa olmak üzere  KPSS şartı aranmaksızın toplamda 47 şehirde 542 büro memuru ve 36 danışma memuru alımı yapacak. Başvuruda bulunmak isteyen adayların her bir iş ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere en geç 27 Eylül 2019 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

BÜRO ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuru şartları her bir ilan içeriğinde farklı olmak üzere;

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak,

İŞKUR’a kayıtlı olmak,

Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Kamu haklarından mahrum olmamak.

Güvenlik Soruşturması/Arşiv araştırması olumlu olmak.

Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olması)

Atanacağı görevi devamlı olarak yapmasına engel herhangi bir sağlık engeli olmaması.

BAŞVURU ŞEKLİ

Belirlenen son başvuru tarihinden önce İŞKUR il/ilçe şube müdürlüklerinden şahsen giderek veya aşağıda belirtilen linkler üzerinden İŞKUR şubelerine gitmeden online olarak yapabilirsiniz. Online başvuru yapabilmeniz için öncelikli olarak İŞKUR’a kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer İŞKUR’da kayıtlı değilseniz, aşağıda İŞKUR’a nasıl kayıt yapılır? Başlıklı bilgilendirmemiz bulunmaktadır.

Yayınlanan iş ilanları içerisinde eski hükümlü ve engelli personel alımı yapan kurumlarda vardır. Engelli veya eski hükümlü arayan özel kurumların ilanlarını filtreleyebilmek için İŞKUR’un ana sayfasından açık işler bölümüne girip, açılan sayfadan durumunu bildirir seçeneğini işaretlemeniz ve sonrasında ara butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu şekli ile Türkiye genelinde engelli veya eski hükümlü arayan özel ve kamu kurumlarının iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz (filtreleyebiliniz)

Büro memuru alımı için yayınlanan tüm iş ilanlarını görüntülemek için BURAYI TIKLAYINIZ

Danışma memuru alımı için BURAYI TIKLAYINIZ

HANGİ ŞEHİRLERDE BÜRO MEMURU ALIMI YAPILACAK?

Çanakkale Mersin İstanbul Balıkesir Ankara İzmir Adana Van Tekirdağ Sivas Antalya Kocaeli Gaziantep Eskişehir Manisa Elâzığ Konya Çankırı Trabzon Aksaray Düzce Ağrı Yalova Karabük Kahramanmaraş Sivas Aydın Denizli Niğde Sakarya Tokat Bursa Kayseri Zonguldak Ordu Eskişehir Kırklareli Bilecik Manisa Muğla Kırşehir Yozgat Erzurum Edirne Giresun Isparta ve Hatay illerinde alımlar yapılacaktır.

Yorumlar (18)
Mesut Cem Bayima 4 hafta önce
Temizlikçi olmak için lise mezunu olmaya ne gerek var onu anlayamadım yakında üniversite mezunu temizlikçi aranıyor yazarlarsa hiç şaşırmam bunlar ot falanmi çekiyor anlamadim
Sana ne 4 hafta önce
Buro memuruymus hahhh. Ulan ozel sektorde memur kavramı diye birsey mi var!!! Çoğunluğunu da kadın istemisler. Bu ülkede erkek olmak en az kadin olmak kadar gerçekten zor. Bir sacmalik silsilesi içinde yaşıyoruz iste. Kaderimiz böyle p****clerin elinde iste!!!
İşsiz 4 hafta önce
40 yaş üstü ölsün
Esat 4 hafta önce
Mezuniyet tamamen toplumu ayrıştırmak amacıyla aranan bir şey.
İşsiz 4 hafta önce
40 yaş üstü ölsün
Nuran 4 hafta önce
Yeter su zamlara ve torpillere bi son verin cocuklarim okulu bititeli yillar oldu hala bi isleri olacak sonrada yas diye olmayacak bakin bunun vebali cok buyuk sizler Allah diyenlersiniz sizler boyle yaparsa cahilleri hic dusunemiyom
VAYBE 4 hafta önce
Vay ag sen 12 yıl boyunca sabah 8 akşam 4 okula git ömrün si...sin sonra git temizlikci ol temizlikci olmak içinmi 12 yılınımızı veriyoruz
Şaduman 4 hafta önce
Benim kardeşim bir yıldır ıssız basvurmadigi yer yok ilkokul mezunu iki çocuk var yuvası yıkılmak üzere neden işkur yardımcı olmuyor herkes üniversite okumak zorunda mı hemde bu devletin vatandaşımız lütfen sesimi duyun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın