İŞKUR 15 Temmuz KPSS Şartsız en az ilköğretim mezunu tam 540 büro memuru alımı yapıyor!

İŞKUR tarafından 15 Temmuz güncel tarih olarak yeni iş ilanları yayınlandı. Açık iş ilanları kategorisinde yer alan memur alım ilanlarına göre İŞKUR, 30 Temmuz'a kadar ilköğretim lise, önlisans ve lisans mezunu olarak toplamda 540 büro memuru alımı yapacak. Memur alımları KPSS şartsız olacaktır. memur alımı başvuruları başlamış olup, Temmuz ayının 30'una kadar devam etmektedir. Ayrıca büro memuru olarak alınacak adayların niteliğine göre, işverenler tarafından asgari ücretten az olmamak kaydı ile farklı maaşlar ödenecektir. Yayınlanan iş ilanları içeriğinde, yüksek maaşlı olarak bazı adaylardan yabancı dil, muhasebe program bilgisi, önlisans veya lisans mezunu olma şartı gibi özel şartlar istenmektedir. Memur alımı başvuruları, İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden yada size en yakın İŞKUR il / ilçe şube müdürlükleri tarafından yapılacaktır. Peki büro memuru alımı başvuru şartları nelerdir? Hangi illerde memur alımı yapılıyor?

İŞKUR İş İlanları 15.07.2019, 09:50
İŞKUR 15 Temmuz KPSS Şartsız en az ilköğretim mezunu tam 540 büro memuru alımı yapıyor!

İŞKUR’da güncel tarih olarak açık iş ilanları kategorisinde şu anda 50.092 iş ilanı bulunmaktadır. Bu açık iş ilanları içerisinde 291 adet büro memuru arayan özel şirketlere ait iş ilanı bulunmaktadır. İŞKUR, şu anda başta İstanbul, Ankara, İzmir, Balıkesir, Adana, Antalya, Aydın olmak üzere birçok ilimizde toplamda 540 nitelikli büro memuru alımı yapacaktır. Alınacak memurların ödenecek aylık maaşları 2020 lira ile 3 bin 500 lira arasında değişmektedir. Yüksek maaşlı olarak bazı adaylardan yabancı dil, muhasebe program bilgisi, önlisans veya lisans mezunu olma şartı gibi özel şartlar istenmektedir.

Büro memuru alımı yapan kurumların adaylardan istediği şartlar farklı farklıdır. KPSSşartsız olarak yapılan alım ilanları genelinde, en az ilköğretim, ortaöğretim (lise ve dengi okullar), önlisans ve lisans mezunu adaylar başvurabilmektedir. Her bir iş ilanı içeriğinde istenilen başvuru şartları farklılık göstermektedir. Yayınlanan iş ilanları içerisinde, engelli ve eski hükümlü istihdamına yönelik alım ilanlarıda bulunmaktadır.

MEMUR ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

1 – En az ilköğretim mezunu olmak,

2 – Büro ofis ekipmanlarını kullanabilecek deneyime sahip olmak,

3 – 18 yaşından gün almış olmak,

4 – Çalışmasına Hukuki ve bedensel bir engeli bulunmamak,

5 – Örgün eğitim veren eğitim kurumlarında öğrenci olmamak,

6 – Yüz kızartıcı suçlara ve terör bağlantılı suçlardan sabıkası bulunmamak,

HANGİ İLLERDE MEMUR ALIMI YAPILIYOR?

1 – İstanbul,

2 – Ankara,

3 – İzmir,

4 – Adana,

5 – Aydın,

6 – Hatay,

7 – Bursa,

8 – Kocaeli,

9 – Tekirdağ, Antalya ve daha birçok İl’de memur alımı yapılıyor!

Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan büro memuru alımı ile ilgili güncel iş ilanları bulunmaktadır. İlgili iş ilanına başvuruda bulunmak için belirlenen linkin üzerine tıklamanız yeterlidir...

Tüm büro personeli alımı yapan kurumların ilanlarını görüntülemek için LÜTFEN BURAYI TIKLAYINIZ>

İŞKUR’A KAYIT NASIL YAPILIR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI NELERDİR?

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

Yorumlar (13)
Hasan 1 ay önce
Amkkk picleri o alim yapiyor bu alim yapiyor diye haber yapiyorsunuz iskura gidiyoruz bi yarragim yok
Kamu yönetimi mezunuyum 1 ay önce
Kamu yönetimi mezunuyum
Asil 1 ay önce
Kpss sınavını niye yapıyonuz
Mahir 1 ay önce
Ayıp ya özel sektöre personel alınırken ne zaman büro memuru sıfatı takıldı . İnsanları yanlış yönlendirmeyin yeter artık
Yıldırım 1 ay önce
Bu ilana nasil bas vurabilirim ?
Yıldırım 1 ay önce
Bu ilana nasil bas vurabilirim ?
Mehtap cildir 1 ay önce
Nereye Nasil basvuracaz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın