İŞKUR 17 Temmuz KPSS Şartsız en az ilköğretim mezunu tam 532 ofis içi memur alımı yapıyor!

İŞKUR tarafından 17 Temmuz güncel tarih olarak yeni iş ilanları yayınlandı. Açık iş ilanları kategorisinde yer alan memur alım ilanlarına göre İŞKUR, 30 Temmuz'a kadar ilköğretim lise, önlisans ve lisans mezunu olarak toplamda 532 memur alımı yapacak. Memur alımları KPSS şartsız olacaktır. memur alımı başvuruları başlamış olup, Temmuz ayının 30'una kadar devam etmektedir. Ayrıca ofis içi memur alımına ilişkin adayların niteliğine göre, işverenler tarafından asgari ücretten az olmamak kaydı ile farklı maaşlar ödenecektir. Yayınlanan iş ilanları içeriğinde, yüksek maaşlı olarak bazı adaylardan yabancı dil, muhasebe program bilgisi, önlisans veya lisans mezunu olma şartı gibi özel şartlar istenmektedir. Memur alımı başvuruları, İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden yada size en yakın İŞKUR il / ilçe şube müdürlükleri tarafından yapılacaktır. Peki ofis içi memur alımı başvuru şartları nelerdir? Hangi illerde memur alımı yapılıyor?

İŞKUR İş İlanları 17.07.2019, 11:09
İŞKUR 17 Temmuz KPSS Şartsız en az ilköğretim mezunu tam 532 ofis içi memur alımı yapıyor!

İŞKUR’da güncel tarih olarak açık iş ilanları kategorisinde şu anda 50.092 iş ilanı bulunmaktadır. Bu açık iş ilanları içerisinde 291 adet ofis içi memur arayan özel şirketlere ait iş ilanı bulunmaktadır. İŞKUR, şu anda başta İstanbul, Ankara, İzmir, Balıkesir, Adana, Antalya, Aydın olmak üzere birçok ilimizde toplamda 532 nitelikli ofis içi memur alımı yapacaktır. Alınacak memurların ödenecek aylık maaşları 2020 lira ile 3 bin 500 lira arasında değişmektedir. Yüksek maaşlı olarak bazı adaylardan yabancı dil, muhasebe program bilgisi, önlisans veya lisans mezunu olma şartı gibi özel şartlar istenmektedir.

memur alımı yapan kurumların adaylardan istediği şartlar farklı farklıdır. KPSS şartsız olarak yapılan alım ilanları genelinde, en az ilköğretim, ortaöğretim (lise ve dengi okullar), önlisans ve lisans mezunu adaylar başvurabilmektedir. Her bir iş ilanı içeriğinde istenilen başvuru şartları farklılık göstermektedir. Yayınlanan iş ilanları içerisinde, engelli ve eski hükümlü istihdamına yönelik alım ilanlarıda bulunmaktadır.

MEMUR ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

1 – En az ilköğretim mezunu olmak,

2 – Büro ofis ekipmanlarını kullanabilecek deneyime sahip olmak,

3 – 18 yaşından gün almış olmak,

4 – Çalışmasına Hukuki ve bedensel bir engeli bulunmamak,

5 – Örgün eğitim veren eğitim kurumlarında öğrenci olmamak,

6 – Yüz kızartıcı suçlara ve terör bağlantılı suçlardan sabıkası bulunmamak,

HANGİ İLLERDE MEMUR ALIMI YAPILIYOR?

1 – İstanbul,

2 – Ankara,

3 – İzmir,

4 – Adana,

5 – Aydın,

6 – Hatay,

7 – Bursa,

8 – Kocaeli,

9 – Tekirdağ, Antalya ve daha birçok İl’de memur alımı yapılıyor!

Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan memuru alımı ile ilgili güncel iş ilanları bulunmaktadır. İlgili iş ilanına başvuruda bulunmak için belirlenen linkin üzerine tıklamanız yeterlidir...

Tüm ofis içi personel alımı yapan kurumların ilanlarını görüntülemek için LÜTFEN BURAYI TIKLAYINIZ>

İŞKUR’A KAYIT NASIL YAPILIR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI NELERDİR?

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

Yorumlar (23)
Ayşegül Yerli 1 ay önce
Is ariyorum cok ihtiyacım var ne olur banan yardım edin
Ayşegül Yerli 1 ay önce
Is ariyorum cok ihtiyacım var ne olur banan yardım edin
Fatma 1 ay önce
Arkadaşlar başvuru burdan değil İŞKUR üzerinden yapılıyo
Özlem 1 ay önce
Ausegül yerli hanım bime başvurun eminim alacaklardır
Barış aral 1 ay önce
Lütfen insanları umut dağıtarak kandırmayın. Sizin siteye tıklamak bakmak için kazandığınız paralar bu insanların umutlarıyla oluyor lütfen yalan haber paylaşmayın insanların umuduyla oynamayın. Arkadaşlar böyle bir ilan asla yok lütfen itibar etmeyin.
Erkan 1 ay önce
Gaziantepde hala iş arıyorum ilk.okul.mezunuyum.tkstil boyane kazancisiyim beden işçisi ve değişiklik özel veya kamu belediyeye hic fark etmez lütfen yardımcı olun
Erkan 1 ay önce
Gaziantepde hala iş arıyorum ilk.okul.mezunuyum.tkstil boyane kazancisiyim beden işçisi ve değişiklik özel veya kamu belediyeye hic fark etmez lütfen yardımcı olun
Gaye ÇABA 1 ay önce
AYDIN DA İŞ YERİ NERESİDİR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın