İŞKUR 32 şehirde 988 silahlı silahsız güvenlik personeli ve amiri alımı yapacak!

İŞKUR, bugün itibari ile 130 adet güvenlik iş ilanı yayınladı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 32 şehirde En az ilköğretim, lise ve önlisans mezunu 6 Güvenlik Amiri/Sorumlusu, 915 Güvenlik personeli, 45 Güvenlik Görevlisi (Silahlı), 22 Güvenlik Görevlisi (Silahsız) olmak üzere 988 güvenlik personeli alımı yapılacaktır. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup, başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç ilan içeriğinde belirtilen son başvuru tarihine kadar kayıtlarını yapmaları gerekmektedir. Online başvuruda bulunmak isteyen adaylar için haber içeriğinde linkler verilmiştir.

İŞKUR İş İlanları 06.09.2019, 12:47 11.09.2019, 13:23
İŞKUR 32 şehirde 988 silahlı silahsız güvenlik personeli ve amiri alımı yapacak!

İŞKUR, 06 Eylül 2019 tarihinde yeni güvenlik iş ilanları yayınladı. Bu ilanlar kapsamında en az ilköğretim, lise ve önlisans mezunu adaylardan toplamda 988 güvenlik personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller 32 şehirde istihdamı gerçekleştirilecektir. Güvenlik Görevlisi alımı başvuruları başlamış olup, her bir ilanın son başvuru tarihleri farklı olmak üzere 20 Eylül’e kadar devam etmektedir. Güvenlik görevlisi alımları için yayınlanan iş ilanlarına başvuruda bulunabilmek için öncelikli olarak adayların belirtilen genel şartları taşıması gerekmektedir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

T.C vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum olmamak,

18 Yaşını doldurmuş olmak,

İŞKUR’a kayıtlı olmak,

5188 sayılı kanun ve uygulanmasına dair yönetmelikte belirtilen şartlara sahip,

Özel Güvenlik Kimlik Belgesi olan,

Affa uğramış olsa bile yüz kızartıcı suç ve devlet güvenliği aleyhine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak.

HANGİ ŞEHİRLERDE GÜVENLİK ALIMI YAPILACAK?

Güvenlik Amiri Sorumlusu Alımı

Mersin, Aydın, İzmir ve Manisa olmak üzere 4 şehirde,

Genel Görevlisi Alımı

İstanbul, Antalya, Kütahya, İzmir, Gaziantep, Kocaeli, Bursa, Aksaray Eskişehir Ankara Balıkesir Tekirdağ Manisa Muğla Adana Malatya Bilecik Eskişehir Mersin Antalya Denizli Zonguldak Sakarya Sivas Osmaniye Karabük Düzce Çanakkale ve Kayseri olmak üzere 28 şehirde,

Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı

Denizli İstanbul Bursa Kütahya Muğla Konya Yalova Samsun ve Mersin olmak üzere 9 şehirde

Silahsız güvenlik görevlisi alımı

İstanbul Bursa Mersin Karabük ve Manisa olmak üzere 5 şehirde yapılmaktadır.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular size en yakın İŞKUR il/ilçe şube müdürlüklerine şahsen giderek veya ilan altında belirttiğimiz link üzerinden, İŞKUR şubelerine gitmeden online başvuru yapabilirsiniz. Bunun için İŞKUR’a kayıtlı olmanız yeterlidir. Eğer İŞKUR’a kayıtlı iseniz, e-devlet şifrenizle ilgili iş ilanını tıkladığınızda, kaydınızı oluşturabileceğiniz sayfadan başvurunuzu kolayla yapabilirsiniz. Eğer İŞKUR’a kayıtlı değilseniz, aşağıda ‘’İŞKUR’a kayıt nasıl yapılır’’ başlıklı bilgilendirmemizden öğrenebilirsiniz.

6 Güvenlik Amiri/Sorumlusu alım ilanları

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=57093

915 Güvenlik Personeli Alım İlanları

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048

45 Silahlı Güvenlik Alım ilanları

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=10657

22 Silahsız Güvenlik Alım İlanları

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=11223

PEKİ İŞKUR'A KAYIT NASIL YAPILIR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

KAYIT KOŞULLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

Yorumlar (10)
Canan kaftancioglu 4 ay önce
Ahlaksizlar yalan dolan boşuna uğraştım
İşsizman 4 ay önce
Yalancılar yalancılar
TURNA GÜLER.... MAHKUM EŞİYİM..... 3 ay önce
SAYIN ADALET BAKANIM ABDUL'HAMİT'GÜL BEY AİLECE ÇALIŞMALARINIZI TEBRİK EDİYORUZ GAZİANTEP NİZİP KIZILCAŞAR AŞİRETİMİZ AKPARTİ HÜKÜMETİNİ DESTEKLİYORUZ AF KONUSUNDA KADER MAHKUMLARI İÇİN FETİ YILDIZ BEY MADDESİ OLAN TOPLAM İNFAZDAN BEŞYIL DÜŞÜRME ŞARTLI CEZA İNDİRİMİ BEKLİYORUZ KARDEŞİMİN OĞLU 149/ TEŞEBBÜS MADDESİN'DEN AĞIR HAPİS CEZASI ALDI İNŞALLAH RAFTA KALMAZ BU YASA ÇIKARSA NİZİP HALKI OLARAK AKPARTİ TEŞKİLATIMIZA REYLERİMİZİ OYLARIMIZI VERECEĞİZ AİLECE ÇALIŞMALARINIZI YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUZ İNŞALLAH RAFTA KALMAZ
Murat 3 ay önce
Hergun milyonlarca işçi alımı yapılsa neye yarar ki neye.bu ikametgah şartı denen rezalet olduğu sürece asla işsizliği önlemeyemezsiniz.çünkü hep ayni il ve ilçeye işçi alımı yapılıyor. Yazık degilmi bizlere yazık degilmi bunca iş bekleyen insanlara. Yıllardır k.maraş a işçi alımı yapılmıyor.daha bunun gibi yüzlerce il ve ilçeye işçi alımını yapılmıyor.ne olacak bu insanların hali.her gecen gün çiğ gibi büyüyen boşanmalar aile içi şiddet ve hergun işlenen cinayetler aile katliamı yetmedi mi bunların sebebi işsizlik yokluk çaresizlik yeter artik bu güzelim ülkemizi maffetdiniz yazık bizlere. Nereye ne kadar işçi alımı yapılıyor sa Türkiye geneli olarak hepimiz baş vuralim kaldırın şu ikametgah şartı denen rezaleti kaldırın.
Harun. Kocalı 4 ay önce
Bu yalan kamu işçi alacak
G 4 ay önce
Yalan ilan degil ilanlar iskur sayfasinda cıkıyor
Ghdhd 4 ay önce
Yalan ilan degil ilanlar iskur sayfasinda cıkıyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın