07 Ekim 2019 Pazartesi 14:43
İŞKUR aracılığı ile 07-11 Ekim arası KPSS’siz kamu kurumuna idari memur alımı yapacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 07-11 Ekim 2019 tarihleri arasında Kamu kurumlarından Sındırgı Öğretmenevi Müdürlüğüne en az lisans mezunu KPSS şartı aranmaksızın idari memuru alımı yapılacak. Alınacak idari memur, sorumlu müdür statüsünde istihdam edilecektir. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup, başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç belirtilen tarihe kadar İŞKUR şubelerinden veya aşağıda belirtilen İŞKUR e-şube adresinden online başvuru yapmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI

Gıda Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği (gıda ve süt dalları), Kimya Mühendisliği, Kimyager, Veteriner Hekimlik, Diyetisyenlik, Beslenme ve Diyetetik (4 Yıllık Yüksekokul) bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak.

Geçerliliği devam eden KPSS’den, P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak.

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak.

İSTENEN BELGELER

Kimlik belgesi aslı ve fotokopisi

Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi

Adli sicil kaydı

DİĞER HUSUSLAR

Ücret, asgari ücretin %50 fazlası olacaktır.

İşe başlatılmada 2 ay deneme süresi uygulatılacaktır.

Mesai saatleri, yemekhanenin işleyişine göre idare tarafından belirlenecektir.

İdare, personel alımının herhangi bir aşamasında gerekli gördüğü durumlarda alım sürecini iptal edebilir.

İŞİN TANIMI

Öğretmenevi mutfağındaki yemek üretiminin her aşamasında (mal kabulü, yemek üretimi, sevkiyatı, dağıtım ve sonrası hizmetler) hazır bulunup, gerekli kontrolleri yapmak.

Personelin yemek üretiminin her aşamasında, sağlık ve hijyen kurallarına uymasını sağlamak.

Gelen malların sağlıklı şekilde saklanmasını, zamanında tüketilmesini sağlamak, düzenli denetimlerde bulunmak.

Aylık yemek menülerini kalori hesabı uygunluğuna göre hazırlamak

Yemek hizmeti verilen okullardaki görevlileri denetleyerek; ihtiyaç durumunda bu görevlilere bilgilendirme yapmak.

Yiyecek İçecek Müdürlüğü Mesleği ile ilgili olarak idarenin vereceği diğer görevleri (eğitim, denetim vs) yerine getirmek.

NOT: İşe başlatılmadan sonraki süreçte istihdam edilen kişiye; söz konusu meslekle ilgili birtakım eğitimler (hijyen eğitimi, İSG eğitimi vs.) aldırılabilir ve bu eğitimler sonucunda sahip olunan yeterliliğe göre, çalışan diğer personellere eğitim verdirilebilir.

BAŞVURU SONRASI SÜREÇLER

İŞKUR tarafından Sındırgı Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğüne gönderilecek olan asil ve yedek adayların listeleri, Sındırgı Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünün, www.sindirgiogretmenevi.com.tr internet sayfasından takip edilecek olup, ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

İŞKUR tarafından Sındırgı Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğüne gönderilecek listelere giren ve sözlü sınava (mülakat) girmeye hak kazanan adaylar 16-18 Ekim 2019 tarihleri arasında, istenen belgeleri Sındırgı Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğüne elden teslim edeceklerdir. Bu tarihler arasında belgelerini teslim etmeyen başvuru sahiplerinin başvuruları geçersiz sayılacaktır. Ayrıca posta, kargo veya kuryeyle yapılacak belge teslimatı dikkate alınmayacaktır.

Belgesi kabul edilen adaylar, 21 Ekim 2019 tarihinde, 14:00- 15:30 saatleri arasında Sındırgı Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Toplantı Salonunda sözlü sınava (mülakat) katılacaklardır.

Sözlü sınav, adayların istihdam edileceği meslek ve görevlerle ilgili konulara ve eğitim düzeylerine uygun olarak yapılacaktır.

Sınav kurulunca 1 adet asil ve 2 adet yedek aday belirlenecek; işe başlamayanlar yada deneme süresi içerisinde işten ayrılan asil aday yerine, yedek listenin ilk sırasından başlayarak yerleştirme yapılacaktır.

Sözlü sınava itirazlar birinci elden yazılı olarak yapılacaktır. Posta, kargo vs. ile yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

BAŞVURU SONRASI İŞ TAKVİMİ

15-16 Ekim 2019 www.sindirgiogretmenevi.com.tr internet sayfasında asil ve yedek adayların listelerinin yayınlanması

16-18 Ekim 2019 listeye giren adayların belge teslimi

21 Ekim 2019 sözlü sınav (mülakat)

22 Ekim 2019 sözlü sınav (mülakat) sonuçları ve sınav kurulu tarafından belirlenen 1 adet asil, 2 adet yedek adayların açıklanması

23-25 Ekim 2019 sözlü sınava itiraz süreci

28 Ekim 2019 kesin sonuçların www.sindirgiogretmenevi.com.tr internet sayfasında açıklanması.

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.