banner731

İŞKUR aracılığı ile 16-25 Ekim KPSS’siz 610 büro memuru alımı yapılacak!

İŞKUR tarafından bugün yeni memur alım ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlara göre İŞKUR aracılığı ile 16-25 Ekim 2019 tarihleri arasında en az ilköğretim, lise ve önlisans mezunu 610 büro memuru alımı yapılacak. Memur alımları KPSS şartsız olup, başvurular İŞKUR şubelerinden veya haber içeriğinde belirtilen linkler üzerinden online olarak yapılacaktır. Peki büro memuru başvuru şartları nelerdir? İşte ayrıntılar…

İŞKUR İş İlanları 16.10.2019, 16:16
İŞKUR aracılığı ile 16-25 Ekim KPSS’siz 610 büro memuru alımı yapılacak!

Türkiye iş Kurumu (İŞKUR) bugün büro memuru alımı ile ilgili olarak tam 319 yeni iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları kapsamında İŞKUR, Türkiye’nin farklı şehirlerinde tam 610 büro memuru alımı yapılacağını bildirdi. Memur alımları başvuruları başlamış olup, 25 Ekim 2019 tarihine kadar devam edecektir.

İŞKUR üzerinden büro memuru iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların en az ilköğretimlise ve önlisans mezunu düzeylerinden eğitim görmüş olmaları ve her bir ilanda farklı olmak üzere Office programlarına ve ofis dökümanları hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular, size en yakın İŞKUR şubelerinden şahsen giderek veya aşağıda belirtilen linkler üzerinden online yapılmaktadır. Bunun için her adayın öncelikli olarak İŞKUR’da kayıtlı işsiz olmaları gerekmektedir.

Hemen iş başvurusunda bulunmak için aşağıda ki linki tıklayınız. Linki tıkladığınızda karşınıza hangi illerden kaç büro memuru alımı yapıldığını gösteren sayfa çıkacaktır. Bu sayfa üzerinden istenilen ilanın üzerini tıklayın ve ardından e-devlet şifrenizle giriş yaparak iş başvuru kaydınızı oluşturun.

BÜRO MEMURU ALIM İLANLARI

1 – Yer Manisa

Firma bünyesinde engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere;

Satın alma departmanımızda iş takibi ve bilgisayar işleri yapacak

MS Office programlarını kullanabilen,

Ofisteki diğer çalışanlara yardımcı olacak,

Ofis destek elemanı alımı yapılacaktır.

Çalışma 07:45 – 17:30 hafta sonu tatildir.

Başvuru için tıklayınız

2 – Yer Ankara

30 yaşını geçmemiş, en az lise mezunu, faks, fotokopi ve diğer cihazları kullanabilen, b sınıfı ehliyeti olan, bayan/ erkek, telefonlara bakabilecek, gelen misafirlere çay, kahve servisi yapabilecek, ostim’e tek vasıta ile gelebilecek, bilgisayar kullanmayı bilen (offıce programlarına hakim), verilen işi zamanında ve düzgün yapabilen, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye hakim adaylar

Servis mevcut değildir, yemek imkanı vardır

bilgi@akiskontrol.com.tr adresine Özgeçmişlerini gönderebilirsiniz.

Başvuru için tıklayınız

3 – Yer İstanbul

Firmamıza 18-40 yaş aralığında,

En az lise mezunu veya üniversite öğrencisi

Ehliyeti bulunan

Ms office programlarına hakim

İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli

Sorumluluk almayı seven

Dış görünümüne önem veren

Beşiktaş/Şişli/Sarıyer/Kağıthane/Levent civarında ikametgah eden ENGELLİ elaman aramaktayız.

İlgilenen adayların 0212 283 62 71 ve 0532 328 17 39 no'lu numaraları arayarak yetkili kişilerle görüşmeleri rica olunur.

Başvuru için tıklayınız

Tüm şehirlerde yayınlanan büro memuru alım ilanlarını görüntülemek için tıklayınız

Yorumlar (0)