İŞKUR aracılığı ile Türkiye Vagon fabrikasına lise mezunu kadrolu 26 işçi alımı yapılacak!

Türkiye Vagon Fabrikası Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden yeni bir alım ilanı yayınladı. İlana göre İŞKUR aracılığı ile Vagon Fabrikasına 26 Kadrolu işçi alımı gerçekleştirilecek. İşçi alımı için başvura bulunmak isteyen adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. İşçi alımı başvuruları İŞKUR’un şubelerine şahsen gidilerek veya İŞKUR resmi web sayfası üzerinden online olarak yapılmaktadır.

İŞKUR İş İlanları 16.07.2019, 10:30
İŞKUR aracılığı ile Türkiye Vagon fabrikasına lise mezunu kadrolu 26 işçi alımı yapılacak!

Türkiye vagon sanayi anonim şirketi Genel Müdürlüğü tarafından bugün işçi alımına ilişkin yeni bir ilan yayınlandı. İlan göre Sakarya ilinde bulunan vagon fabrikasına toplamda 26 işçi alımı yapılacağı bildirildi.

BAŞVURU YERİ VE TARİHİ

Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sayfası üzerinden işçi alımı yapacağını duyuran Türkiye Vagon Fabrikası AŞ’ne başvurular 22 Temmuz’da başlayacak olup 26 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir. İşçi alımı başvuruları İŞKUR’un şubelerine şahsen gidilerek veya İŞKUR resmi web sayfası üzerinden online olarak yapılmaktadır.

BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye vagon sanayi anonim şirketi Genel Müdürlüğü kadrolu işçi alım ilanı

Şirketimize aşağıda belirtilen miktar kadar sürekli işçi alımı yapılacaktır

Kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile alım yapılacaktır.

Talep şartlarına durumu Uyan adaylar ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde İŞKUR İl müdürlüklerine veya hizmet merkezleri ya da İŞKUR'un resmi internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir

Başvuru yapıp nihai listede yer alan adaylar kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmeliği hükümlerince sözlü sınava tabi tutulacaktır

İlgili bölümler Sakarya İŞKUR İl Müdürlüğünün ilanında duyurulacaktır.

Yorumlar (4)
Birisi 1 ay önce
Alım hangi bölümlerden olacak
Ahmet oguz 1 ay önce
İstanbul Pendik de oturuyorum usta boyacı yım bu ılan dikkat tı mı cektı bana uygun
Ahmet oguz 1 ay önce
İstanbul Pendik de oturuyorum usta boyacı yım bu ılan dikkat tı mı cektı bana uygun
Ramazancan 1 ay önce
Lise mezunu olmak şartmı ?