İŞKUR Aracılığıyla 50 Bin 398 Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı (En Çok Alım İlanı Olan Meslekler)

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda kamu kurumu ve özel sektör firması yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. Yayımlanan bu ilanların tamamını siz okuyucularımızla buluşturuyoruz. 17 Kasım tarihi itibariyle İŞKUR üzerinden halen başvuru süreci devam eden ilanları sizlerle buluşturuyoruz.

İŞKUR Aracılığıyla 50 Bin 398 Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı (En Çok Alım İlanı Olan Meslekler)

Bilindiği üzere Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden hem kamu kurumları hemde özel sektör firmaları binlerce personel alımı için ilan yayımlıyorlar. 

Türkiye'nin tüm şehirlerinde onlarca meslek grubu için yayımlanan bu kamu ve özel sektör ilanlarında yer alan tüm iş ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

İlanlara başvurular nasıl yapılır? Kadrolara nasıl incelenir? En çok alım ilanı hangi kadrodan yayımlanmış? Tüm bu soruların cevaplarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında kamu kurumları ve özel sektör firmalarının yayımladığı toplam ilan sayısı 50 bin 398. 

Bu kadar kadro için yayımlanan ilanlarda ise en çok alım yapılan meslek grupları ve alım yapılacak personel sayısına dair detaylar şunlar,

Beden İşçisi (Genel): 12 bin 696, Satış Danışmanı / Uzmanı: 2545, Temizlik Görevlisi: 2241, Makineci (Dikiş): 1915, Güvenlik Görevlisi: 1291, Reyon Görevlisi: 1160, Kasiyer: 1132, Konfeksiyon İşçisi: 1108, Garson (Servis Elemanı) 1016, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi: 651, Büro Memuru (Genel): 649, Ön Muhasebeci 548, Beden İşçisi (İnşaat): 524, Bulaşıkçı (Stevard): 472.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

Adaylar vermiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla yayımlanan tüm ilanlara erişim sağlayabilirler. Açılan sayfada başvuru yapmak istedikleri kadronun üzerine tıklayan adaylar o kadro için yayımlanan ilanlara ulaşırlar. İlanlara ulaşan adaylar başvuru koşullarını sağlamaları durumunda ilanı yayımlayan kurum yada firmanın belirttiği şekilde başvuruda bulunabilirler. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Filiz arslan
Filiz arslan - 7 ay Önce

Temizlik personeli hastanelerde

Fatih
Fatih - 6 ay Önce

Nerden başvuru yapılıyor

Recep
Recep - 6 ay Önce

İşkurdan

Asiye peker
Asiye peker - 7 ay Önce

Büro memuru

Ahmet koca
Ahmet koca - 7 ay Önce

İnşaat beden

İdris
İdris - 7 ay Önce

Temizlik

Yılmaz çoban
Yılmaz çoban - 7 ay Önce

İnşaat bahçe işleri

Canan bayram
Canan bayram - 7 ay Önce

Özel güvenlik Görevlisiyim bende iş arıyorum

Halide doğan
Halide doğan - 7 ay Önce

Ne zaman alımlar hastaneye