İŞKUR Aracılığıyla 71 Teknisyen Kadrosuna Yüzlerce Alım İçin Yeni İlanlar Yayımlandı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla yayımlanan ilanlarla beraber 71 teknisyen personeli alımı yapılacağı açıklandı. Peki başvuru şartları neler? İşte detaylar.

İŞKUR Aracılığıyla 71 Teknisyen Kadrosuna Yüzlerce Alım İçin Yeni İlanlar Yayımlandı!

HANGİ POZİSYONLARA ALIMLAR YAPILIYOR?

Teknisyen pozisyonu için yayımlanan ilanlarda ise alım yapılacak olan branşlar ise;

"Acil Tıp Teknisyeni, Ağız ve Diş Sağlığı Teknisyeni, Ameliyathane Teknisyeni, Anestezi Teknisyeni, Bilgisayar Teknik Servisçisi/Bilgisayar Donanım Teknisyeni, Bilgisayar Teknisyeni, Bilgisayar Yazılım Teknisyeni, Bilgisayarlı Nümerik Kontrol (CNC) Teknisyeni, Bobinaj Teknisyeni, Büro Makineleri Teknik Servis Teknisyeni, Cephe Sistemleri Ve PVC Doğrama Teknisyeni/ PVC Doğrama İmalat Ve Montaj Teknisyeni    

Çelik Konstrüksiyon (Yapılandırmacı) Teknisyeni, Diğer Elektrik Teknisyenleri, Diğer Elektronik Teknisyenleri, Diğer Makine Teknisyenleri, Diğer Sağlık Personeli(Acil Tıp Teknisyeni), Diğer Teknisyen Ve Teknikerler, Diş Protez Teknisyeni, Doğalgaz Tesisat Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni

Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni, Elektrik-Elektronik Teknisyeni, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Teknisyeni, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servis Teknisyeni, Elektronik Haberleşme Teknisyeni, Elektronik Teknisyeni, Endüstriyel Bakım Onarım Teknisyeni/Endüstriyel Elektronik Teknisyeni  
Endüstriyel Mekanik Teknisyeni, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Teknisyeni, Gemi Elektroniği Ve Haberleşme Teknisyeni, Gemi Tesisat Donatım Teknisyeni, Gıda Kontrol Teknisyeni/Gıda Teknolojisi Teknisyeni, Gıda Teknolojisi Teknisyeni, Görüntü Ve Ses Sistemleri Teknisyeni, Grafik Teknisyeni.

Güneş Enerji Sistemleri Teknisyeni, Harita Teknisyeni, Hasta Bakımı Teknisyeni, Hidrolik-Pnömatik Teknisyeni, İklimlendirme Sistemleri Teknisyeni, İnşaat Teknolojisi Teknisyeni, İstihsal Teknisyeni, Kesim Teknisyeni (Tekstil Konfeksiyon), Kimya Teknolojisi Teknisyeni, Kimya Teknisyeni, Klima Sistemleri Teknisyeni.

Laboratuvar Teknisyeni (Oto Sünger/boya), Lastik Teknisyeni, Makine Bakım Onarım Teknisyeni/Makine Bakım Onarımcısı, Makine Teknolojisi Teknisyeni, Mekatronik Teknisyeni, Metal İşleri Teknisyeni, Metal Teknolojisi Teknisyeni

Mobilya İskeleti ve Döşeme/Mobilya Döşeme Teknisyeni, Motorlu Araçlar Teknolojisi/Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni, Otomasyon Sistemleri Teknisyeni, Plastik Kalıp Teknisyeni, Radyoloji Teknisyeni-Radyodiagnostik, Soğutma Sistemleri Teknisyeni, Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni.

Sterilizasyon Teknisyeni, Tekstil Konfeksiyon Teknisyeni, Tekstil Tasarım Teknisyeni, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Teknisyeni, Tıbbi Laboratuvar Teknisyeni/ Laboratuvar Teknisyeni, Tıbbi Laboratuvar ve Hasta Dışı Uygulama Cihazları Teknisyeni, Uçak Bakım Teknisyeni (Gövde-Motor), Veteriner Sağlık Teknisyeni ve Ziraat Teknisyeni" olarak ifade edildi.

PEKİ GENEL ŞARTLAR NELER?

Yayımlanan ilanlarda ise adaylardan talep edilen genel başvuru şartları arasında;

Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden kadrolara göre ilkokul, lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması.

Erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak" şartları yer alıyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 21:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Derya
Derya - 1 ay Önce

Nasıl başvuru yapacagız

Mustafa
Mustafa - 1 ay Önce

Yaş şartı var mı

Ufuk celik
Ufuk celik - 1 ay Önce

Pvc dograma