İŞKUR Aracılığıyla Arşiv ve Destek Personeli ile Vardiya Amiri Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda kamu kurumu ve özel sektör firması yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapıyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza 3 farklı kadrodan yayımlanan ilanları derledik.

İŞKUR İş İlanları 25.10.2018, 01:38 18.01.2019, 00:23
İŞKUR Aracılığıyla Arşiv ve Destek Personeli ile Vardiya Amiri Alımı Yapılıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında 3 farklı kadro için personel alım ilanı bulunuyor. 

Çoğunluğu özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ve çeşitli eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuruda bulunabileceği bu personel alım ilanlarını sizlere aktarıyoruz. 

Yayımlanan ilanlara göre alım yapılacak olan şehirler, adaylardan talep edilen koşullar ve ilanlara başvuruların nasıl yapılacağına dair detaylar şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan ilanlar arasında en az ilkokul adayların başvuru yapabileceği kadrolar ile birlikte lise, önlisans ve lisans mezunu adayların da başvuru yapabilecekleri kadrolar bulunuyor. Bu kapsamda alım yapılacak kadrolar arasında, Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler), Arşiv Destek Elemanı ve Vardiya Amiri (Genel) kadroları bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan koşullara haiz olması gerekiyor. Adayların ayrıca özel başvuru koşullarına da sahip olması isteniyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Varsa KPSS puan şartını sağlamak.

Yorumlar (0)