İŞKUR Aracılığıyla Hasta Kabul Kayıt Görevlisi ve Hasta Danışmanı Alınıyor! (En Az Lise Mezunu)

Türkiye İş Kurumu üzerinden farklı sağlık kuruluşlarında görevlendirmek üzere 3 farklı pozisyon için 305 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Bizlerde ilana yönelik olarak merak edilen tüm detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz. Peki başvuru şartları neler? İşte merak edilen tüm detaylar.

İŞKUR İş İlanları 27.10.2018, 10:03 18.01.2019, 00:15 Kerim Solak
İŞKUR Aracılığıyla Hasta Kabul Kayıt Görevlisi ve Hasta Danışmanı Alınıyor! (En Az Lise Mezunu)

Kamupersoneli.net olarak İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanı detaylarını paylaşmaya devam ediyoruz.

Söz konusu yayımlanan ilanlar kapsamında Türkiye genelinde farklı illerde bulunan sağlık kurumları bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu.

POZİSYON BİLGİLERİ

Türkiye İş Kurumu resmi web adresi üzerinden "açık iş sayısı" bağlantısı kapsamında yayımlanan ilanlara göre 3 farklı kadrodan 305 personel alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden yapılacak olan söz konusu personel alımlarıyla alakalı olarak detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz.

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda Hasta Danışmanı kadrosu ile Hasta Kabul-Kayıt Görevlisinin yanı sıra Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosuna toplamda 305 personel alınacağı duyurulu.

GENEL ŞARTLAR

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Bu koşullara ek adayların ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamaları gerekiyor.

Yorumlar (2)
Eda 9 ay önce
Cok kisi alinmiyor ve kimisinda talep karsilandi yaziyor yalan hepsi
mehmetcan Elcioglu 9 ay önce
bu ilana saygi gosterip basvurdu calismak istiyorum