İŞKUR Aracılığıyla Vardiya Amiri ve Veznedar Alımı Yapılacağı İlan Edildi

İŞKUR İş İlanları. Özel sektör firmaları ve kamu kurumları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları alım ilanları ile personel alımı yapacaklarını duyuruyorlar. Söz konusu alım ilanları arasında yer alan iki farklı kadroya dair alımları sizler için derledik.

İŞKUR Aracılığıyla Vardiya Amiri ve Veznedar Alımı Yapılacağı İlan Edildi

İŞKUR üzerinden çok sayıda özel sektör firması ve kamu kurumu memur personel ve işçi alım ilanları yayımlıyorlar. 

Onlarca pozisyon için yayımlanan personel alım ilanları arasında en az ilkokul mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuruda bulunabileceği personel alım ilanları bulunuyor. Bu haberimizde sizlere bu alım ilanları arasında yer alan iki farklı pozisyon için yayımlanmış ilanları derledik. 

KADRO DETAYLARI

 Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan Vardiya Amiri ve Veznedar alım ilanları farklı şehirlerde bulunan kurum ve firmalarca yapılıyor. 

Buna göre Diğer Veznedarlar Ve İlgili Personel kadrosu için yayımlanan ilanlar kapsamında yapılacak alımlar İstanbul'da yapılacak. Vardiya Amiri (Genel) pozisyonu için yayımlanan ilanlar için alım yapılacağı duyurulan şehirler arasında İstanbul, Denizli, Manisa, İzmir ve Bursa bulunuyor. Ayrıca Vardiya Amiri (Genel) kadrosu için ülke geneli alımı yapacağını duyuran bazı firmalarda var. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Haberimizin içeriğinde belirttiğimiz gibi söz konusu alım ilanları farklı kurum ve firmalar tarafından gerçekleştiriliyor. Bundan dolayı ilanlara başvuru koşulları farklılık gösteriyor. İlanlara başvuru yapacak adaylardan talep edilen bu koşulları ana başlıkları ile aşağıda paylaşıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İlanlara başvuru yapılacak yöntemi ilanı yayımlayan kurum yada firma belirliyor. Bazı kurumlar alımlara başvuruların şahsen yapılmasını talep ederken bazı kurumlar başvuruları İŞKUR üzerinden olacağını duyurdu. Tüm bu detaylar ve başvurular için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 22:18
YORUM EKLE