İŞKUR çeşitli kurumlara 740 ön muhasebeci alımı yapacak!

Türkiye İş Kurumu Tarafından 21 Ekim 2019 tarihine kadar Türkiye’nin farklı şehirlerinde ki kurumlara toplamda 740 ön muhasebeci alımı yapacak. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup, ilan içeriğinde ilanların yayınlandığı sayfaya ait link verilmiştir.

İŞKUR İş İlanları 05.10.2019, 20:21
İŞKUR çeşitli kurumlara 740 ön muhasebeci alımı yapacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) bugünden başlamak üzere ve her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 21 Ekim 2019 tarihine kadar toplamda 740 ön muhasebeci personeller alacak. Ön başvurular İŞKUR’un e-şube üzerinden yapılacak olup, online başvuru yapabilmeniz için haber içeriğinde link verilmiştir. Belirtilen link alanına tıklayarak İŞKUR şubelerine gitmeden iş başvuru kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz.

Ön Muhasebeci alımı yapan bazı kurum ilanlarını görüntülemek için lütfen burayı tıklayınız. Karşınıza gelen ekranda, illere ve son başvuru tarihine göre sıralı liste gelecektir.

Bu listeden seçtiğin ilanı tıklayarak başvuru şartlarını ve adaylardan istenilen ön koşulları görüntüleyebilir ve yine aynı sayfa üzerinden e-devlet şifrenizle giriş yaparak kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Yorumlar (0)